Чоловіки не завжди роблять правильний вибір, саме тому жінка є його опорою і зіркою що вказує на вірний шлях

Катя з Іваном одружилися 15 років тому. Прожили довге життя. Багато чого пережили. Коли Івану виповнилося 45, він знайшов собі дівчину молодше. І вже готовий був піти до неї.

Катя не протестувала. Вони виростили дітей, тому могли чинити так, як захочуть. Єдине, що вона просила у свого чоловіка це почекати з розлученням і не ділити майно. Вона була досить далекоглядною жінкою. Тому розуміла, що на статки чоловіка було чимало бажаючих. Так, Катя запропонувала Івану одну схему. Перевірка його обраниці повинна пройти за 2 критеріями – вірність і безкористливість. Пообіцяла, що якщо дівчина виявиться порядною, то розділять майно навпіл без проблем. Якщо ж ні – доведеться Івану залишитися в сім’ї і перестати займатися дурньою. Іван знав, що Катерина дуже розумна і мудра. Так, затія була не з самих приємних, але це б дозволило спокійно робити те що він хоче, без Катіних втручань.

Все дуже легко. Одночасно вони почали втілювати 2 плани. Підлаштували знайомство коханки Івана з його племінником. Той був гарним звабником і бабієм. Інна, так звали дівчину, повелася на дешеві штучки, орендований бентлі і годинник на руці Олексія, який виявився підробкою. Крім того, Іван розповів, як було задумано, своїй молодиці, що все майно записане на жінку і дітей, тому, мовляв, бери мене з тим що є. Ще заробим. Така перспектива не влаштовувала дівчину. Тому неземне створіння швидко перетворилося на фурію, яка почала вимагати від Івана гроші, тим часом окручуючи Олексія.

Коли Льоша наче б то здався, вони відправилися до нього в маєток, він мав познайомити Інну з рідними. За столом сиділи найрідніші йому люди – тітка та дядько, які його виростили. Історія могла б завершитися по іншому, якби не гострий розум і кмітливість жінки, яка зберегла свою сім’ю.

Чи правильно вона вчинила що вибачила чоловіка? Напишіть свою версію в коментарях? А чи ви б так змогли, заради 15 років шлюбу та майна, яке нажили потом і тяжкою працею закрити  очі на все і йти далі.

Related Post

Мамо, я не поїду більше до бабці. Вона мене змушує робити те чого я не хочуМамо, я не поїду більше до бабці. Вона мене змушує робити те чого я не хочу

Мамо, я не поїду більше до бабці. Вона мене змушує робити те чого я не хочу, я краще в школі на продовженій групі буду, але до бабулі ні ні. Недавно

Як ми з чоловіком намагалися самостійно пофарбувати стіниЯк ми з чоловіком намагалися самостійно пофарбувати стіни

Давно з чоловіком мали намір зробити ремонт у квартирі. Не те щоб дуже грандіозний – так, шпалери обдерти, стіни вирівняти і рівномірно пофарбувати. Так, щоб самостійно та без втручання сторонніх