Перейти до вмісту

Чоловіки втихомирили його і забрали в відділок

  • від

Багато років назад мій свекор покинув свою сім’ю заради жінки, яку він називав коханням всього життя. Одному Богу тільки відомо що тоді пережила моя свекруха. Дітям, точніше сказати, моєму Дмитру і його сестрі тоді було по 15-17 років, тому морально їм було не так важко.

Чого не скажеш про свекруху. Мені розповідали, що вона чорніше хмари ходила, та і що, я не бачила? Ми з чоловіком познайомилися, коли нам було по 19 років, а вона до тих пір ще до них додому бігала і на коліна падала.

Я не розумію чого заради, але вона погрожувала жінкам, з якими був свекор. Навіть доноси писала на нову дружину. Що сказати, через неї розлучення не могли домогтися 2 роки.

Це ж треба так сильно любити людину, щоб ось так топтати свою гідність. Та разом з тим, це ж їхня справа, я точно не маю права туди вмішуватися.

Але через 10 років він повернувся, 10, уявляєте. Я б його не просто попросила піти, виставила б, не знаю, сковорідкою в догін ще й зарядила. А ця простила.

Але я ж самого головного не розповіла, про те, що ця людина, якщо можна його так назвати, ця людина забрала квартиру, лишивши дітей з дружиною на вулиці. Отак прожити 20 років під одним дахом і просто виставити дітей.

Коли ми з Дмитром познайомилися, мій батько схвалив вибір, незважаючи на таку важку ситуацію. На момент весілля мій коханий з мамою і сестрою жили на зйомній квартирі. Тому мій батько взяв кредит і купив нам невеликий будинок.

Свекруха, звісно ж, переїхала з нами. Вона хороша жінка. По дому все допомагає, їсти зварити – будь ласка, сварок не було в нас ніколи. Вона раптом аж помолодшала, наче зморшки розгладилися і вона почала хоч трішки посміхатися.

А недавно свекруха притягнула додому батька Дмитра. Той звісно ж плакав, що всіма обманними способами його обманули на гроші і квартиру, він тепер без дому з кредитами.

Коротше свекруха розтанула, мабуть і досі його сильно любить, чи жаліє. Не знаю, але притягнути його в мій будинок було занадто. Її я не звинувачую, вона просто хотіла людського щастя, а от він, він в мене за все поплатиться.

-Ти тут ніхто, чуєш, прийшла, в мій будинок і хазяйнуєш. Мене якщо чесно від таких слів аж петрусило. Спорити не стала.

Подзвонила татові і чоловіку, хай самі з ним говорять. -Я виховав Дмитра, дав йому все, життя дав. – Все, за що я вам вдячна, так це за те, що ви вчасно пішли з їхнього життя і надіюсь, що більше там не з’явитеся.

– Я відсужу частину будинку. Свекор кричав, махав руками, ламав речі, з кишені випала моя золота сережка.  Я паралельно ще й поліцію викликала.

Свекруха прибігла до мене і кричала щоб я перестала, вона обіцяла що скоїть щось собі, або нам всім, якщо ми його не простим. Я не збиралася брати участь в цьому спектаклі і пішла до себе.

Чоловіки втихомирили його і забрали в відділок, там якраз на нього ще одна заява про його справи поспіла.