ЦЕ EASY Життєві історії Чому чоловік лебезить перед сторонніми, а вдома перетворюється на зовсім іншу людину

Чому чоловік лебезить перед сторонніми, а вдома перетворюється на зовсім іншу людину

Михайло приходить на допомогу всім, хто попросить. Знайомих він просто катає на машині, довозить до аеропорту або додому. Йому не завжди в той самий бік, але Мишко ніколи не відмовляє друзям.

Завжди позичає гроші: йому не шкода, бо він добре заробляє. Михайло може затриматися після роботи у колеги, щоб полагодити їй комп’ютер або прийти допомогти з ремонтом. Але вдома мій чоловік зовсім інший.

Сім’я для Михайла на другому місці. Про це ніхто і подумати не може, сусіди Мишка люблять. Він відчиняє двері перед жінками у під’їзд, допомагає бабусям доносити сумки до квартири. Мишко часто буває у барі з друзями і нерідко розраховується за всю компанію. Усі родичі теж обожнюють мого чоловіка, кажуть, що мені з ним дуже пощастило.

Довгий час я вважала свого коханого ідеальним. Але минуло 10 років, і я всерйоз замислююся про розлучення. Мишко залишився добрим і привітним лише для родичів та друзів. Вдома він сидить вечорами за комп’ютером, а у вихідні копається в гаражі.

Щедрий із друзями, Мишко виділяє мало грошей на сімейні потреби. Він каже, що є люди, які потребують фінансової підтримки більше, ніж його дружина та син. У нашій квартирі я роблю ремонт сама, тому що Михайло зайнятий допомогою нужденним, а приходить втомлений і не в настрої клеїти шпалери.

Коли потрібно вбити цвях, щоб повісити вішалку, або занести важкі меблі в будинок, Міши поряд немає. Прості прохання він не чує і мені допомагає батько.

Нещодавно я попросила чоловіка заїхати за мною до магазину, щоб довезти важкі сумки з продуктами, але він сказав, що йому треба відвезти колегу в аеропорт. Мені довелося взяти таксі.

Я втомилася від такого шлюбу і не планую більше продовжувати страждання заради маленької дитини. Хочу розлучення, але боюсь, що всі мене засудять.

Моя мама вважає, що я перебільшую і що насправді у нас із Мишком все добре. Але ми з ним зараз навіть не розмовляємо. Вранці та ввечері вітаємось, навіть не снідаємо разом, ось таке щасливе життя.

Related Post

Як навчитися просити про допомогу невістку, щоб вона не відмовилаЯк навчитися просити про допомогу невістку, щоб вона не відмовила

Я завжди вважала, що історії про свекруху та невістку перебільшують. Завжди можна порозумітися. Мені 55 років, і все своє життя я вважала, що дві жінки, які люблять одну людину, можуть

Чи варто ображатися на дітей, які ділять батьківщину?Чи варто ображатися на дітей, які ділять батьківщину?

Я їх тепер обох бачити не хочу, каже Тамара. Адже ростила дітей, а отримала на свою голову Бог зна що. Прийшла додому і на власній кухні мене діти почали обговорювати,