Чому чоловіки не можуть бути добрими та відповідальними? Ну це скоріше риторичне питання. Певне, просто не можуть

Чому чоловіки не можуть бути добрими та відповідальними? Ну це скоріше риторичне питання. Певне, просто не можуть. На святах вирішили зібратися із колишніми однокласниками у кафе. Вже сто років одне одного не бачили. Звісно я теж пішла.

Всі сильно змінилися. Мабуть, чоловіки до сорока років вирішили поголовно полисіти та відростити пивні животики. Жінок також вік не зберіг, але не всіх.

І прийшов на зустріч Льоша. Який він красень, статний, підтягнутий. Стежить за зовнішністю. Дівчата стали звичайно, за його увагу боротися. Але потім згадали, що він у шкільні роки за мною майже рік бігав. Потім перестав, бо я на його залицяння не відповідала. Але ж бігав! Ми сиділи, жартували, згадували минуле.

У результаті він все ж таки запросив мене на побачення. Наступного дня ми зустрілися у ресторані. Я тоді ще не знала, що перед зустріччю він поговорив з офіціантом і сказав, що рахунок у нас буде окремим.

Я як дурна назамовляла креветки, мідії, дороге вино. А під час побачення він був не дуже балакучий. Сказав, що мешкає один, що займається вантажоперевезеннями. Ну гроші в нього точно водилися, з огляду на те, на якій машині він приїхав. На тому “побаченні” все більше говорила я. Розповідала про життя, ділилася проблемами, намагалася жартувати.

Він вдавав, що йому цікаво. Але вже ближче до кінця вечора сказав, що був радий мене бачити та сподівається ще колись перетнутися. Я запитала, що заважає нам зустрітися завтра? Він відповів, що хотів бути чемним і насправді не хоче більше спілкуватися. Мабуть, це все через те, що я маю двох дітей від попереднього шлюбу. Ну, певне, він не справжній чоловік. Справжній прийняв би й з чужими дітьми, якби любив.

А потім нам принесли окремий рахунок за вечерю. Він розрахувався за свою частину і пішов. А я лишилась. Довелося з кредитки оплачувати дорогі морепродукти та вино. Знала б, що так буде не пішла б нікуди. Наїла на дві тисячі гривень.

Це добре, що у школі він за мною рік бігав, а я його ігнорувала. Правильно робила!

You cannot copy content of this page