Чому, для того, щоб зачати і народити дитину, я маю їсти все шкідливе і набирати вагу?

Мені 33 роки, зріст 173 вага була 62-65 кг. Довго з чоловіком не могли завести дітей, були різні лікарні, аналізи, скрізь той самий вердикт — обидва здорові.

І так багато років, вже змирилися і розглядали інші варіанти. Але так вийшло, що довелося переїхати в інше місто, і при проходженні медогляду при працевлаштуванні я потрапила до хорошого лікаря. Чому хорошого? Тому що я дізналася що матиму дитину.

Ні, мене не змушували пити гормони або ще щось, мене просто змусили набрати вагу. Зараз я важу 70 кг, цього виявилося достатньо, щоб організм вийшов із стадії стресу і вирішив, що можна завести дитинку. Що таке зайві 10 кг? Треба розуміти, що я набрала аж ніяк не м’язову масу, а жировий прошарок, тобто запас.

Чи я подобаюсь собі? Ні! Хочеться плакати, але я розумію, що дитина буде дуже бажана. Після того, як вийшло завести дитину, я виключила з раціону продукти, на яких набрала вагу – крупи, жирну молочку, жирну рибу.

Проблема в іншому. Я все життя дотримувалася правильного харчування, овочі, білок, не вживаю цукор, хліб та борошняне. З цукру лише сезонні фрукти і без фанатизму. Зараз термін невеликий, але я примудрилася зловити токсикоз.

Навіть у лікарню потрапила. Після багатьох аналізів лікар, почав з’ясовувати, чим я харчуюсь. І дуже лаявся, дізнавшись, що я не їм цукор, цукерки, печиво та борошняне.

Чоловік теж лається і змушує пити глюкозу та приносить додому багато всього, від тістечок до вареників. А я не можу це їсти, просто на рівні психології, я розумію, що на такій дієті я після пологів буду товстою.

Я не хочу так, не хочу, щоб чоловік називав мене жирною. Мені навіть заборонили займатися фізичною активністю крім ходьби, кажуть, при моїх аналізах шкідливо, хіба поки термін більше не стане.

А мені моя вага у 70 кг вже зараз не подобається, а що буде після пологів? Коли ще й годувати треба? Там теж дієта не передбачає швидкого схуднення, оскільки молоко це жир, яке організм повинен десь брати.

Я не розумію, чому красиве тіло та здорове харчування не означає здоровий організм? Чому, для того, щоб зачати і народити дитину, я маю їсти все шкідливе і набирати вагу? Чому?

You cannot copy content of this page