fbpx

Чому дочка в свої роки думає, що батьки їй щось винні?

Може, когось пенсія лякає, а я можу сказати, що ми з чоловіком тільки жити почали. Ми все життя тяжко працювали, але на старість зуміли накопичити і тепер, нарешті, пожинаємо солодкі плоди наших праць.

Я пропрацювала тридцять п’ять років в школі, дуже втомлива робота; чоловік — водієм на фурі. І ось ми вже кілька років на пенсії і можемо дозволити собі поїздки в санаторії, щоб трохи поправити здоров’я.У минулому році їздили до моря.

Погрілися, позасмагали, прямо смак життя відчула. Цього року влітку побували в санаторії, розташованому в сосновому лісі. Там було багато наших ровесників, ми вечорами збиралися біля багаття, співали пісні.

Дуже сподобалося, і чоловік, і я завели нових друзів. Для нас настала прямо золота пора: коли діти виросли, на роботу ходити не потрібно, живи і насолоджуйся життям.

Але є одна проблема — наша дочка. Вона з чоловіком і дітьми живуть разом з нами. І кожен раз ми з чоловіком збираємося на відпочинок під їх осудливі погляди.

А ось після повернення з санаторію дочка висловлює своє невдоволення, що ми даремно витрачаємо гроші, в той час як вони перебиваються з боргів на борги, щоб виплатити кредит на машину; і взагалі в нашому віці належить вдома сидіти і онуків няньчити.

Я не витримала безглуздих звинувачень на свою адресу і пояснила доньці, що ми їй нічим не зобов’язані, нехай подякує за те, що має. Але з’ясовували стосунки ми з дочкою удвох, чоловік і зять по-хитрому втекли з дому.

Я дожила до пенсії, і не зрозуміла, коли ми щось упустили в вихованні нашої дочки. Мало того, що вони з зятем і дітьми живуть в нашому будинку, так вона ще хоче, щоб ми їм з кредитом допомагали і з дітьми сиділи, поки вони працюють. У мій час мені з дітьми ніхто не допомагав, сама розривалася. Зрештою, є дитячий садок для цього.

Кредит на машину їх теж ніхто брати не просив, чоловік віддав їм в користування свою стару машину, могли ще спокійно кілька років на ній їздити. Але немає, вони занадто модні, їм іномарку подавай.З донькою ми не розмовляємо, а чоловікові все одно.

Каже: » нехай живуть, як хочуть «. А мені небайдуже, я не хочу всю пенсію прожити без спілкування з рідною дитиною. У санаторій ми їздили, і ще будемо їздити, але в таку атмосферу зовсім не хочеться повертатися.

Виганяти я, природно, дітей з дому не збираюся, разом будемо жити, раз свого житла у них немає. Але як пояснити дочці, що дах над головою ми їм надали, а більше нічого не винні? Щоб ви не подумали, що я погана бабуся, онуків я своїх люблю, але я повинна піклуватися і про своє здоров’я.

А у онуків є батьки, які за них відповідальні. Чому дочка в свої роки думає, що батьки їй щось винні? Освіта дали, виростили, виховали, дах над головою надали. Всі! Звідки у сучасної молоді такі поняття? У наш час все були більш відповідальні і самостійні.

Related Post

Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…

Всім привіт. Мені було 16 років, коли я в перший раз серйозно закохався, це починалося зі звичайного флірту і як не дивно здогадатися переросло в любов. Але, на жаль, ця

Все дитинство я цькував бідну дівчину за її руде волосся та веснянки… а потім як закохався …Все дитинство я цькував бідну дівчину за її руде волосся та веснянки… а потім як закохався …

Руда-руда, руда-безсоромна … Коли мені було 6 років, ми всією сім’єю переїхали до Херсона. Нічого особливого, просто змінили один панельний будинок у Харкові на інший такий же, але в Херсоні.