Чому інших дівчат доглядають з букетами, і ні чоловіки, ні діти цьому не завада? Що треба зробити, щоб хоч комусь щиро сподобатися?

Чому нічого не допомагає, щоб не читала та не робила?

Я щира, відкрита, чуйна, закохана та емоційна. Товариська та активна. Себе кохаю. На собі не заощаджую. Лізу в кредити, витрачаю дитячу допомогу. Але що тільки я не чула на такі свої прояви — дурна, істерична, інфантильна, нав’язлива.

Я не вмію хитрувати і одягати маски, намагаючись здаватися краще, ніж є. Я не вмію брехати і прикрашати. Я хочу зустріти своїх людей, але в мене нічого не виходить. Четвертий десяток життя невблаганно добігає кінця, а я жодного разу не зустрічала чоловіків, яким би подобалася і не зустрічала жінок, які самі шукали спілкування.

Усі соціальні зв’язки з моєї ініціативи. Це дуже боляче усвідомлювати. Вони всі поверхові, тендітні, тому що мене в них не цінують, тому що спочатку я не цікава і не чіпляю. Спілкування та стосунків шукаю я.

Я вийшла заміж, але вкрай нещасна. Я не кохана. Мене часто дорікають, що “ти за мною бігала”. Я тоді любила і виявляла ініціативу та щиро вважала, що це круто. Але минули роки, і все стало на свої місця. Мене не сприймають серйозно. Мені нікуди подітися. За мене ніхто не заступиться. Можна брехати, гуляти тощо.

Мене ніхто не обмежує у волі, не ревнує, не принижує. Вільна робити, що хочу, але не маю ресурсів, і де їх брати, я не знаю. Не вмію заробляти, мені важко думати навіть у побуті, я не організована по життю і не розумію, як на це впливати. Не маю в жодній сфері життя позитивного досвіду.

Це нікому не цікаво, жодна людина не може вислухати до кінця, поставити себе на моє місце та дати зворотний зв’язок. Ще до моєї того як я відкриваюся, люди щось відчувають, і дають зрозуміти, що навіть не хочуть спілкуватися.

Я знаю, що на всіх є любителі, чому немає на мене? Де мої люди, як їх зустріти, що робити? Як приховати, що ні в чому немає позитивного досвіду? Про що говорити з людьми, щоб зачепити їх? Чому вони не хочуть відкриватися і говорити зі мною про себе? Тому що я марна? Від мене немає жодного толку?

Я не можу і не хочу жити дітьми та сім’єю, я хочу спілкування та шанувальників, які люблять подруг. Я така ж полігамна, як і всі люди, я хочу яскравих фарб, інтересу та уваги. Але не вистачає навіть спілкування.

На сайтах знайомств і жінки та чоловіки пропонують інтим без зобов’язань, без прив’язки до особи та душі. Люди не хочуть закохуватися, прив’язуватися, відчувати романтичний потяг.

Чому інших дівчат доглядають з букетами, і ні чоловіки, ні діти цьому не завада? Що треба зробити, щоб хоч комусь щиро сподобатися?

Related Post

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

Ревную чоловіка до молоденьких блондинокРевную чоловіка до молоденьких блондинок

Ми разом п’ять років. Одного разу дізналася, що чоловікові подобаються блондинки, і стала перефарбовуватися в білий. Але мені в цьому кольорі абсолютно некомфортно. Постійно бачу, як чоловік розглядає фотографії блондинок

Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Я довго мучився, мріяв пр автомобіль ось воно – лада 21099 у мене з’явилася. Став таксувати, гуляти стало зручніше, з’явилися і нові пригоди! Прям як в кіно. До мене звернулася