Чому інших дівчат доглядають з букетами, і ні чоловіки, ні діти цьому не завада? Що треба зробити, щоб хоч комусь щиро сподобатися?

Чому нічого не допомагає, щоб не читала та не робила?

Я щира, відкрита, чуйна, закохана та емоційна. Товариська та активна. Себе кохаю. На собі не заощаджую. Лізу в кредити, витрачаю дитячу допомогу. Але що тільки я не чула на такі свої прояви — дурна, істерична, інфантильна, нав’язлива.

Я не вмію хитрувати і одягати маски, намагаючись здаватися краще, ніж є. Я не вмію брехати і прикрашати. Я хочу зустріти своїх людей, але в мене нічого не виходить. Четвертий десяток життя невблаганно добігає кінця, а я жодного разу не зустрічала чоловіків, яким би подобалася і не зустрічала жінок, які самі шукали спілкування.

Усі соціальні зв’язки з моєї ініціативи. Це дуже боляче усвідомлювати. Вони всі поверхові, тендітні, тому що мене в них не цінують, тому що спочатку я не цікава і не чіпляю. Спілкування та стосунків шукаю я.

Я вийшла заміж, але вкрай нещасна. Я не кохана. Мене часто дорікають, що “ти за мною бігала”. Я тоді любила і виявляла ініціативу та щиро вважала, що це круто. Але минули роки, і все стало на свої місця. Мене не сприймають серйозно. Мені нікуди подітися. За мене ніхто не заступиться. Можна брехати, гуляти тощо.

Мене ніхто не обмежує у волі, не ревнує, не принижує. Вільна робити, що хочу, але не маю ресурсів, і де їх брати, я не знаю. Не вмію заробляти, мені важко думати навіть у побуті, я не організована по життю і не розумію, як на це впливати. Не маю в жодній сфері життя позитивного досвіду.

Це нікому не цікаво, жодна людина не може вислухати до кінця, поставити себе на моє місце та дати зворотний зв’язок. Ще до моєї того як я відкриваюся, люди щось відчувають, і дають зрозуміти, що навіть не хочуть спілкуватися.

Я знаю, що на всіх є любителі, чому немає на мене? Де мої люди, як їх зустріти, що робити? Як приховати, що ні в чому немає позитивного досвіду? Про що говорити з людьми, щоб зачепити їх? Чому вони не хочуть відкриватися і говорити зі мною про себе? Тому що я марна? Від мене немає жодного толку?

Я не можу і не хочу жити дітьми та сім’єю, я хочу спілкування та шанувальників, які люблять подруг. Я така ж полігамна, як і всі люди, я хочу яскравих фарб, інтересу та уваги. Але не вистачає навіть спілкування.

На сайтах знайомств і жінки та чоловіки пропонують інтим без зобов’язань, без прив’язки до особи та душі. Люди не хочуть закохуватися, прив’язуватися, відчувати романтичний потяг.

Чому інших дівчат доглядають з букетами, і ні чоловіки, ні діти цьому не завада? Що треба зробити, щоб хоч комусь щиро сподобатися?

You cannot copy content of this page