Чому повага в шлюбі важливіше кохання? Те що я для себе зрозуміла

Як відомо, люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. Як правило, відбуваються такі зустрічі в молодості і починається все з взаємного притяжіння. Воно виникає між чоловіком і жінкою, яким раптом починає хотітися постійно бути разом. Людей зводить особиста симпатія. Чоловіки люблять очима, жінки вухами.

Основе прагнення вступити в шлюб – це любов. Молоді і красиві люди створюють сім’ї і досягають бажаної мети. Вони постійно разом, вони доступні одне для одного в будь-який час дня і ночі. Але, як відомо, досягнення мети і виконання бажання завжди знецінює їх. У разі, коли мова йде про любовні справі, таке знецінення настає не скоро і перші роки спільного життя не відчувається.

Але проходять два, три або п’ять років і первісна основа шлюбу починає руйнуватися. Закоханість зникає, а побут залишається. Статистика розлучень говорить сама за себе.

Як же так? Чому виконане бажання робить людей автоматично щасливими на все життя? Це цілком нормальне явище. Так влаштовані люди. Все їм набридає, приїдається, набридає.

Розлучення – це погано. Як же бути? Про що потрібно пам’ятати при вступі в шлюб? Найголовніше – взаємна повага подружжя. Потрібно постійно пам’ятати, що партнер по шлюбу не ворог, а людина, яка живе поруч і хоче зробити Ваше життя кращим. У чомусь готовий поступатися, чимось пожертвувати. Необхідно намагатися зберігати повагу до дружини, чоловіка.

Абсолютно неприпустимі взаємні образи. Навіть якщо під час сварки Ви абсолютно впевнені, що правда на вашому боці. Виходите з того, що близька людина не прагне нашкодити Вам.

Колись Ви вибрали його, а він Вас. Зазвичай за сварками стоїть різне відчуття миру. Особливості сприйняття, які є у кожного з нас. Сварки проходять, а пам’ять про нанесену образі живе. І негатив накопичується.

Тільки взаємна повага може замінити в сім’ї закоханість. Наповнити відносини змістом. Зберегти взаємний зв’язок і сім’ю. Пам’ятайте про це і життя стане краще! Перевірено на власному досвіді.

Related Post

Головне вийти правильно заміж, казала Вірі мама, а в результаті Віра на старість сама лишиласяГоловне вийти правильно заміж, казала Вірі мама, а в результаті Віра на старість сама лишилася

Все життя мама Віри нав’язувала їй що вона має вийти заміж, народити дітей і бути на забезпеченні у свого чоловіка. З точки зору погляду СССР це логічно, але ж Віра

Колеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без роліКолеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без ролі

Минулого року зі мною погано вчинили мої товариші по службі, артисти нашого міського драматичного театру. Вже варто було б і забути, а все аж ніяк не виходить. Я молода актриса,