fbpx

Чому повага в шлюбі важливіше кохання? Те що я для себе зрозуміла

Як відомо, люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. Як правило, відбуваються такі зустрічі в молодості і починається все з взаємного притяжіння. Воно виникає між чоловіком і жінкою, яким раптом починає хотітися постійно бути разом. Людей зводить особиста симпатія. Чоловіки люблять очима, жінки вухами.

Основе прагнення вступити в шлюб – це любов. Молоді і красиві люди створюють сім’ї і досягають бажаної мети. Вони постійно разом, вони доступні одне для одного в будь-який час дня і ночі. Але, як відомо, досягнення мети і виконання бажання завжди знецінює їх. У разі, коли мова йде про любовні справі, таке знецінення настає не скоро і перші роки спільного життя не відчувається.

Але проходять два, три або п’ять років і первісна основа шлюбу починає руйнуватися. Закоханість зникає, а побут залишається. Статистика розлучень говорить сама за себе.

Як же так? Чому виконане бажання робить людей автоматично щасливими на все життя? Це цілком нормальне явище. Так влаштовані люди. Все їм набридає, приїдається, набридає.

Розлучення – це погано. Як же бути? Про що потрібно пам’ятати при вступі в шлюб? Найголовніше – взаємна повага подружжя. Потрібно постійно пам’ятати, що партнер по шлюбу не ворог, а людина, яка живе поруч і хоче зробити Ваше життя кращим. У чомусь готовий поступатися, чимось пожертвувати. Необхідно намагатися зберігати повагу до дружини, чоловіка.

Абсолютно неприпустимі взаємні образи. Навіть якщо під час сварки Ви абсолютно впевнені, що правда на вашому боці. Виходите з того, що близька людина не прагне нашкодити Вам.

Колись Ви вибрали його, а він Вас. Зазвичай за сварками стоїть різне відчуття миру. Особливості сприйняття, які є у кожного з нас. Сварки проходять, а пам’ять про нанесену образі живе. І негатив накопичується.

Тільки взаємна повага може замінити в сім’ї закоханість. Наповнити відносини змістом. Зберегти взаємний зв’язок і сім’ю. Пам’ятайте про це і життя стане краще! Перевірено на власному досвіді.

Related Post

«Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів …»«Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів …»

– Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів з єдиною умовою, щоб ти всі їх витратив упродовж дня, невикористаний залишок у тебе забирають, коли ти вирушаєш спати,

Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення… Прожила в шлюбі з чоловіком 8 років. З дітьми якось не вийшло. Мені здоров’я не дозволяє. Довго лікувалася, але