Чому син спілкується тільки з дівчатками?

Синові 10 років. Мене турбує, що він майже не дружить з однокласниками-хлопчиками. В основному з дівчатками. У ляльки не грає, звичайно, але те, що йому з дівчатками цікавіше, наводить на думку, що він не вважає себе хлопчиком. Або панікувати рано?

Тетяна, 34 роки. Порада від психолога.
Тетяна, чи є якісь ще приводи для сумнівів в гендер сина, крім того, що дитина проводить час з дівчатками? Йому подобається жіночий одяг? Він говорить про себе в жіночому роді? Або сам зізнався вам у тому, що він не вважає себе хлопчиком? В іншому випадку поки немає доказів на користь вашої версії. Він не спілкується з хлопчиками тільки в класі? Я б звернув вашу увагу на те, як він поводиться з хлопцями поза школою – c синами ваших друзів, двоюрідними братами, сусідськими хлопчаками.

Як складаються стосунки у хлопчика з однокласниками і взагалі – яка атмосфера в класі? Можливо, його задирають або дражнять, і йому просто безпечніше дружити з дівчатами. Що розповідає про обстановку в класі вчитель? А може бути, йому просто нецікаво з іншими хлопцями – немає спільних захоплень, хобі. Або навпаки – їм нецікаво з ним, так теж буває.

У різні періоди життя у нас можуть бути різні друзі, і це не обов’язково пов’язано зі статтю. Причин для переваг може бути багато, і ваша версія про гендер – лише одна з численних. І звичайно ж, вердикт про гендер дитини або дорослого виносить фахівець – психолог. Якщо ваша гіпотеза підтвердиться і хлопчик дійсно усвідомлює свій гендер інакше, то перед батьками постає інше завдання – цікавитися темою виховання такої дитини.

Це ні в якому разі не патологія. Батьки будуть вчитися допомагати синові уживатися з його особливостями і відчувати себе в суспільстві повноцінно.

Related Post

Зрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомствЗрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомств

Працюю в одному місті, а дівчина в іншому. Переїхати зможу тільки через рік. Зрадив їй, але чисто в фізичному плані, а вона дізналася. Образилася, але говорила, що все розуміє. Через

Дружина дізналася про колишню і визнала, що таких жінок не кидаютьДружина дізналася про колишню і визнала, що таких жінок не кидають

Андрій Анатолійович пошкодував, що в молоді роки підло поступив з прекрасною дівчиною, гідною кращих відносин. Коли Андрій був студентом, він відпочивав у селі у родичів. Там він познайомився з місцевою

facebook