Чому він приховав від мене зраду подруги?

Мене бісить моя найкраща подруга. Ми з нею вже близько 10 років знаємо одне одного. Завжди могли довірити одне одному те, що, напевно, не можна довірити навіть собі. Але останнім часом я стала помічати, що не можу порозумітися з нею. Вона постійно шукає якісь причіпки до мене, постійно, за її словами, я роблю все не так.

Зараз нам по 20 років, у мене є МЧ, у неї ж особисте життя ніяк не ладнається, і вона намагається весь час влізти в моє. Постійно каже, що мені потрібно з ним розлучитися або робить так, щоб ми посварилися. Я навіть не можу вже «поплакатися», боюся навіть рота відкрити на рахунок наших сварок з ним.

А навіщо тоді друзі? Завжди думала, що для того, щоб підтримати у скрутну хвилину, а вона все робить навпаки, вона не підтримує ніколи, лише посилює стосунки. Зате з її боку постійні розпитування «як у вас з ним справи?», «Ви не посварилися? », «Коли ж розлучитеся». Так це напружує.

ispovedi.com Гаразд, якби я не приділяла їй уваги або закинула її, коли почала зустрічатися з ним. Але з нею залишилося все, як і раніше, ми бачимося так само, часу у нас достатньо.

Нещодавно сиділи з нею в кафе, побачила, що вона відправляє повідомлення нікому «РІДНИЙ», так зраділа за неї, почала розпитувати, що і як, хто це. Вона сиділа така щаслива, розповідала, що давно знає його, закохана по вуха, але проблема в тому, що має дівчину і він не може її покинути. Я їй, звичайно, поспівчувала, сказала, що все буде добре, і що якщо він вчасно не схаменеться, то втратить таке золото, як вона. Вона, посміхнувшись, сказала, що я говорю правильно.

Вечір з нею пройшов так добре, що ми вирішили ще прогулятися, випили вина, я залишилася у неї з ночівлею. Ми сиділи, розмовляли, вона написала довгу смс своєму коханому. Тут на її телефон приходить смс від «РІДНОЇ», вона змінилася в особі, почала говорити який він «подонок», почала кричати на мене, нібито я у всьому винна, це через мене вона не може влаштувати своє особисте життя.

Я не стала говорити нічого у відповідь, на прохання сказати, що він написав у смс, вона почала кричати ще більше. Заспокоївшись, вона пішла в душ, я не витримала, мені стало цікаво, через що вона так істерила. Взявши телефон, я відкрила повідомлення та під назвою «РІДНИЙ» побачила знайомий номер… номер мого МЧ. Руки тремтіли, страшно було відкривати це «послання». Набравшись сміливості, я прочитала: «Кате, вистачить, відчепись від мене, твої спроби мене вже дістали, тобі подругу не шкода?».

На мене знайшло якесь заціпеніння, я з місця рушити не могла. Отже, весь цей час моя найкраща подруга намагалася забрати у мене хлопця? А мій хлопець жодного слова мені про це не сказав? Можна, звичайно, послатися на те, що він не хотів псувати нашу з нею дружбу, але він не подумав про те, чи потрібна мені така дружба?

Зараз я не знаю, що робити, подрузі я так і не сказала, що все знаю, просто тримаю її на відстані, МЧ теж ispovedi.com нічого не знає. Поки тримаю паузу, просто не знаю, як вивести їх на розмову. Усвідомлюю, що подругу я втратила.

 

Related Post

Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес, а тепер працює в офісі “на дядю”Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес, а тепер працює в офісі “на дядю”

Історія моя проста і нехитра. Познайомилась із хлопцем, закохалися одне в одного, живемо разом уже півтора року. І все було добре. Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес

Отак за один день і роботу втратила і чоловікаОтак за один день і роботу втратила і чоловіка

Отримала догану на роботі – жаліється мені свекруха, і от тепер виказала все що думала про начальника. Не хочу і чути більше нічого про ту шарашкину контору, тимпаче, що тепер