fbpx

Чому я не пускаю на поріг свекруху, якщо вона заявляється без попередження

Свекруха – добра жінка, але стосунки у нас з нею не склалися. Я дуже втомилася від того, що вона приходить до нас в гості без попередження. Коли я вийшла в декрет, її візити почастішали.

Мені, якщо чесно, набридло вже, що вона не розуміє, що приходить невчасно. Ось як вона з’являється: прогулюється біля нашого будинку і вирішує заскочити, внука побачити.

Вона дзвонить і питає, чи вдома я, і каже, що зайде до нас на годинку. За дві хвилини до того, як зайде. Я не забороняю, щоб вона приходила до онука, але не люблю, коли люди нав’язуються. Тільки вирішу розслабитися, зробити собі обід, поки малий спить, – Ольга Степанівна дзвонить. Тільки захочу маску для волосся зробити або нарешті ноги поголити – Ольга Степанівна вже під дверима.

Вона не розуміє, що мені неприємно, коли гості приходять в неприбрану квартиру, та й не завжди є настрій сидіти і пити чай зі свекрухою. Хіба це так складно зрозуміти?

Минулого тижня Ольга Степанівна знову прийшла ось так, зателефонувавши за дві хвилини перед тим, як постукати в двері. Вона, звичайно, знала, що я вдома, тому що коляска стояла в тамбурі. Я вирішила не відкривати двері.

Свекруха калатала на мобільний і півгодини стукала в двері, потім пішла. Після цього вона поскаржилася синові, що я з нею так погано поступила. Чоловік, звичайно, теж на мене образився, свекруха плакала йому в трубку дві години.

Потім чоловік розповів, що Ольга Степанівна дуже сердиться на мене і не розуміє, за що я так з нею вчинила. Свекруха вважає, що все робить правильно, піклується про нас. Вона дала частину грошей на те, щоб ми внесли заставу за квартиру, в якій живемо. Тож вважає, що вона має право приходити, коли захоче.

Вона згадувала, як возила мені їжу в пологовий будинок і дарувала подарунки. Невже вона тепер не може приходити в гості? Так господи, може. Але про це треба домовлятися.

Всі ми дорослі люди, і у кожного є свої справи. Так, я народила дитину і ще півроку буду в декреті. Але мені треба планувати те, як я вийду на роботу, що я буду робити. Крім дитини є ще квартира, яку треба прибрати, речі, які треба випрати, і ще приготувати чоловікові вечерю і чекати його в гарному настрої.

Але я і так виходжу з дому, тільки щоб з дитиною погуляти. У мене абсолютно немає часу на себе, а тут ще й ображена свекруха. Хіба складно зрозуміти, що такі візити недоречні? Мене дуже дратує ситуація, що склалася, і бачити Ольгу Степанівну я не хочу.

Related Post

Гра у шахиГра у шахи

Як неприємно чоловікові, коли його порівнюють з більш успішним чоловіком! Я це відчув на собі вже у вісім років. Моя мама ставила мені в приклад мого друга Дмитра. Дмитро, завдяки

Батьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустрічБатьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустріч

Соня, Софія, ти чи що? Яка ти стала. Соня взагалі не хотіла ні ще ти говорити, вона їхала змучена після нічної зміни, було кілька складних операцій, тому їй хотілося впасти

Не хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерикиНе хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики

Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики… У мене дивна сповідь, скоріше, мені потрібна порада психологів, фахівців-конфліктологів або досвід тих, хто вміло виходить з конфліктів. Справа в тому, що я не