Чому я не пускаю на поріг свекруху, якщо вона заявляється без попередження

Свекруха – добра жінка, але стосунки у нас з нею не склалися. Я дуже втомилася від того, що вона приходить до нас в гості без попередження. Коли я вийшла в декрет, її візити почастішали.

Мені, якщо чесно, набридло вже, що вона не розуміє, що приходить невчасно. Ось як вона з’являється: прогулюється біля нашого будинку і вирішує заскочити, внука побачити.

Вона дзвонить і питає, чи вдома я, і каже, що зайде до нас на годинку. За дві хвилини до того, як зайде. Я не забороняю, щоб вона приходила до онука, але не люблю, коли люди нав’язуються. Тільки вирішу розслабитися, зробити собі обід, поки малий спить, – Ольга Степанівна дзвонить. Тільки захочу маску для волосся зробити або нарешті ноги поголити – Ольга Степанівна вже під дверима.

Вона не розуміє, що мені неприємно, коли гості приходять в неприбрану квартиру, та й не завжди є настрій сидіти і пити чай зі свекрухою. Хіба це так складно зрозуміти?

Минулого тижня Ольга Степанівна знову прийшла ось так, зателефонувавши за дві хвилини перед тим, як постукати в двері. Вона, звичайно, знала, що я вдома, тому що коляска стояла в тамбурі. Я вирішила не відкривати двері.

Свекруха калатала на мобільний і півгодини стукала в двері, потім пішла. Після цього вона поскаржилася синові, що я з нею так погано поступила. Чоловік, звичайно, теж на мене образився, свекруха плакала йому в трубку дві години.

Потім чоловік розповів, що Ольга Степанівна дуже сердиться на мене і не розуміє, за що я так з нею вчинила. Свекруха вважає, що все робить правильно, піклується про нас. Вона дала частину грошей на те, щоб ми внесли заставу за квартиру, в якій живемо. Тож вважає, що вона має право приходити, коли захоче.

Вона згадувала, як возила мені їжу в пологовий будинок і дарувала подарунки. Невже вона тепер не може приходити в гості? Так господи, може. Але про це треба домовлятися.

Всі ми дорослі люди, і у кожного є свої справи. Так, я народила дитину і ще півроку буду в декреті. Але мені треба планувати те, як я вийду на роботу, що я буду робити. Крім дитини є ще квартира, яку треба прибрати, речі, які треба випрати, і ще приготувати чоловікові вечерю і чекати його в гарному настрої.

Але я і так виходжу з дому, тільки щоб з дитиною погуляти. У мене абсолютно немає часу на себе, а тут ще й ображена свекруха. Хіба складно зрозуміти, що такі візити недоречні? Мене дуже дратує ситуація, що склалася, і бачити Ольгу Степанівну я не хочу.

Related Post

Чоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбилаЧоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбила

Ми з чоловіком прожили десять років. Йому зараз 40, а мені 31 рік. У нас двоє дітей. Коли ми почали жити разом, чоловік був казановою, любив фліртувати з дівчатами і

Діти забрали улюблену онучку, сказали, що я її не так годуюДіти забрали улюблену онучку, сказали, що я її не так годую

Бабуся Маруся виховала за своє життя трьох дітей. І все своє життя вона провела в селі, що, звичайно ж, не могло на ній самій не позначитися. Неспішний спосіб життя, звична