fbpx

Чому я не вірю у можливість випадково «залетіти» в наш час

Я практично кожен день чую схожі історії. Однак нещодавно подібне сталося з близькою подругою моєї матері. Катерина Карлівна вийшла заміж досить рано. Їй пощастило: чоловік організував прибутковий бізнес в 90-х, коли у всіх життя була несолодким. Народивши сина, мамина подруга зайнялася його вихованням. Після цього вона вже не працювала.

Син виріс відмінним хлопцем, старанно вчився і навіть почав трохи підробляти на останніх курсах. Батько купив йому власну квартиру, щоб жити окремо. Все ж, дорослі люди вже.

Переписувати житло на синочка чоловік Катерини Карлівни не поспішав. Вважав, що рано ще тому володіти своєю нерухомістю. Ось почне нормально заробляти, заведе сім’ю, дітей, тоді і можна буде.

Син Женя був не надто зацікавлений в традиційних сімейних цінностях. Він зустрічався з дівчиною Оксаною, однак з’їжджатися з нею не хотів. Щовечора після чергового побачення він замовляв панночці таксі додому. Навіть на ніч не дозволяв залишатися.

На запитання мами про те, чому він так чинить, відповідав просто: «Щоб Ксюша не придумала собі того, чого насправді немає …»

Однак дівчині набридла подібна невизначеність і вона, мабуть, вирішила прискорити хід подій. Нещодавно вона заявила Жені, що чекає від нього дитину і збирається народжувати. Сказати, що сім’я була в шоці, це не сказати нічого. Причому усі відреагували по-різному. Найбільше мені сподобалася реакція Катерини Карлівни.

Вона відразу заявила, що зараз молодь усвідомлена і випадково «залетіти» практично неможливо. Отже, Оксана все ретельно спланувала і обговорювати тут нічого. Якщо хоче – нехай народжує. Женя і його батьки будуть допомагати, але нічого більше! Однак тато Жені був зовсім іншої думки, на жаль.

Він одразу заявив, що Євген зобов’язаний вчинити як справжній чоловік: одружитися і виховувати дитину разом із законною дружиною. Тільки в цьому випадку син отримає заповітну квартиру. Тільки так і ніяк інакше!

Мамина подруга намагалася пояснити чоловікові, що це погана ідея. Якщо Женя не любить Оксану всім серцем, то шлюб принесе лише страждання молодим людям.

Related Post

Був чоловік на 4 роки молодший за мене, нічого не вийшло, знайшла собі хлопця 40 років, але все виявилося ще складнішимБув чоловік на 4 роки молодший за мене, нічого не вийшло, знайшла собі хлопця 40 років, але все виявилося ще складнішим

Мені 28 років, колишньому чоловікові 24, недавно розлучилися, є спільна дочка 2,5 роки. Колишній чоловік зовсім не готовий до сім’ї, хоча дуже мене любив. Але я розлюбила його, тому що

Два з половиною роки тому зустріла своє перше кохання, якого не дочекаласяДва з половиною роки тому зустріла своє перше кохання, якого не дочекалася

У шкільні роки зустрічалася із чудовим хлопцем. Була гарна історія кохання. Обидва були щасливі один з одним. Але з армії я його не дочекалася, зустріла іншого і не встояла перед