Чому я повинна все життя працювати, щоб жити у власній квартирі, а він, ледар, отримає її даром

Мама мене з дитинства так виховувала, що всього я повинна домогтися сама, з братом історія з точністю та навпаки. Орест виріс егоїстом. Він до сьогодні вважає, що у всіх його невдачах винні батьки, хоча сам палець об палець не вдарив, щоб щось змінити.

І ось віднедавна я власниця квартири, яку, до речі, придбала сама, правда в іпотеку. – Ліля, ми з батьком порахували за краще, щоб нашу квартиру віддати Оресту, він молодший, і щось не клеїться йому весь час. А ти ж, он, маєш свою!

Поняття не маю, як прийнято в інших, але в нашій сім’ї всю підтримку отримував старший брат.З юного віку Оресту не було відмови в дорогих покупках і поблажках. Всі займалися його розвитком і робили все для того, щоб Орест отримав хорошу освіту і побудував свою кар’єру.

Минув час, брат подорослішав, але в житті так нічого так і не досяг. Зате він постійно ниє і звинувачує в своїх невдачах всіх, крім себе коханого. До мене ж було зовсім інше ставлення з боку батьків.Одяг я доношувала за своїми двоюрідними сестрами, а в секції і гуртки мене ніхто і не думав водити.

Батьки вважали, що всі виникаючі в моєму житті труднощі стосуються виключно мене однієї, і вирішувати я їх повинна сама.Перший час мені було важко, але в міру свого дорослішання я починала адаптовуватися до раннього самостійного життя.

Пішовши працювати, я завжди знаходила можливість підробити понаднормово, при цьому знаходячи час на отримання освіти.В результаті наполегливої ​​праці, мені вдалося відкласти суму грошей, якої вистачило для того щоб оформить іпотеку. Так з’їхала від батьків і стала жити одна.

Однак, ще до переїзду, мама мені заявила, що я повинна віддати свою частку в їх квартирі на брата. Вона вважає, що він не винен в тому, що немає підходящої для нього роботи, і треба б йому допомогти.Я дуже сильно здивувалася: як так?

Чому я повинна все життя працювати, щоб жити у власній квартирі, а він, ледар, отримає її даром.Я була в люті від цієї пропозиції, і категорично відмовилася віддавати свою частку брату.Після того випадку, моя рідня зі мною рідко спілкується. Невже справді моя вина?

Related Post

Чоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбилаЧоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбила

Ми з чоловіком прожили десять років. Йому зараз 40, а мені 31 рік. У нас двоє дітей. Коли ми почали жити разом, чоловік був казановою, любив фліртувати з дівчатами і