Чи маю я право на цьому етапі ставити такі запитання? Адже вона жила своїм життям. І тут з’явився я

Я вирішив зав’язати серйозні стосунки з однією молодою жінкою з роботи. 10 років працювали разом. По роботі бувало всяке. Навіть сварилися. Але це робота.

Я її давній таємний шанувальник. Їй 32 роки. Мені 43. Обидва розлучені. У липні вона привітала мене через SMS із Днем ​​народження. Я запропонував списатися у соціальній мережі.

Почалося листування, спілкування. У серпні я запросив її до кафе і запропонував стати парою. Запитав, чи вільна вона. Вона відповіла, що вільна. Для неї це було несподівано. Я сказав, що з відповіддю не кваплю, хай усе буде поступово.

Продовжилися листування, спілкування. Якось пили каву у неї. Ходили до кафе. Гуляли нічним містом. Я проводжав додому. На прощання обіймалися, було й цілувалися. Я мав надію, що інтимна близькість у нас не за горами.

Потім вона поїхала з донькою у відпустку. Ми продовжили SMS-листування, телефонували, все мало дуже позитивну тенденцію. Поступово почали називати друг друга лагідними прізвиськами, ніжними словами.

Стали жартома говорити про плани на майбутнє. Але, листуючись із нею в соцмережі, я вирішив подивитися, хто у неї в друзях і виявив там близько 30 з лишком чоловіків. Спочатку не надав значення.

Потім почав аналізувати, і дійшов висновку, що вона в активному листуванні з трьома-чотирма чоловіками. У день її приїзду я був у стані передчуття нашої майбутньої зустрічі. Увечері відправив їй SMS із побажанням на добраніч. Відповіді не одержав. Повідомлення не дійшло. Подзвонив. Телефон вимкнений.

Тут мене переклинило, а раптом вона з кимось із тих. Виникли ревнощі та підозри. Вночі зовсім не спав, мучився. Вранці вирішив перед роботою заїхати до неї привітати, а заразом подивитися, чи все нормально.

Зателефонував у домофон. Вона мені не відкрила, сказала, що я їх із донькою розбудив. Телефон учора ввечері розрядився, а вони до цього обидві заснули. Загалом я був не в захваті.

Ось, виходить, ревнивець і параноїк? Сам собі все зіпсував? Адже ми планували сходити знову в кафе, а потім, можливо, я проводив би додому, і було б приємне продовження.

А вчора вона полетіла з донькою та з мамою на море. Зараз думаю, може, не треба було все відстежувати. Але факт залишається фактом. Листування все одно існує.

Ну не може вона з кимось випадково одночасно з’являтися в мережі і виходити, при цьому, не відповідаючи на моє повідомлення. Думав, може запитати її прямо, хто в неї у друзях, які стосунки, чи варто мені ревнувати. Але не наважився.

Чи маю я право на цьому етапі ставити такі запитання? Адже вона жила своїм життям. І тут з’явився я. А в мене з такими думками, що в неї ще хтось є, тоді нічого доброго з нею не вийде. Дуже погано на душі.

Related Post

Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилися на кладовищіЗі своїм майбутнім чоловіком я познайомилися на кладовищі

Цю історію знайомства зі своїм майбутнім чоловіком якось на дозвіллі повідала мені Олена Василівна, згадуючи свого коханого чоловіка Віктора, який помер понад десяти років тому.  «Навчалася я тоді на вихователя

Не хочу знати про зради, навіть якщо чоловік ходить на ліво, мені це не цікаво, навіщо все псуватиНе хочу знати про зради, навіть якщо чоловік ходить на ліво, мені це не цікаво, навіщо все псувати

У свекра був день народження. Зібралася вся сім’я, і ми з чоловіком прийшли, дітей на мою маму лишили, але і що там лишати по 13 років, це аби рахувалося, лишень