Чи може бути дружба між жінкою та чоловіком?

Існує дві прямо протилежні думки щодо дружби між чоловіком і жінкою. Одні впевнені, що на дружбу стать людей не впливає, другі вважають, що природа рано чи пізно візьме своє і «родинні душі» врешті-решт опиняться в одному ліжку. Особисто я належу до других, а мій чоловік – до перших. І в нас із цього приводу є деякі «тертя».

Одна моя подруга явно сильно цікавиться моїм хлопцем і мені вдавати, що я вся така сучасна і просунута, зовсім не хочеться. Справа не в тому, що я не довіряю йому, але я впевнена, що він до кінця не усвідомлює всю глибину жіночої підступності і сам того не бажаючи може не встояти. Цим він зруйнує наші стосунки, якими я дорожу. І за які я готова боротися. Ревнощі – це, звичайно, дріб’язково, але коли мова йде про різностатеву дружбу, припускати гірше буде не зайвим. Проблему краще попереджати, ніж потім позбавлятися її наслідків.

Жодного разу не зустрічала в житті чоловіка, для якого була б важлива дружба з жінкою. Зазвичай вони взагалі не вважають це чимось важливим, на відміну від своєї «справжньої чоловічої дружби». На додаток, не скривджений життям чоловік, який самостверджується кількістю покладених у ліжко дівчат, ніколи не вибере жінку як кращого друга – надто сильна різниця у світогляді на ті самі речі.

Якщо у чоловіка є серйозні стосунки, спілкування з підозрілою гарненькою «шукачкою пригод» йому зовсім ні до чого. І організовувати «враження» як від такої «шукачки» має не зайнятий чоловік, а його жінка. Адже він не холостий і вільний «мачо», у нього є зобов’язання, він повинен поводитися відповідно, піклуватися про почуття та переживання коханої. Якщо він, звісно, ​​дорожить стосунками. І справа тут не в минулому, а у повазі до стосунків та своєї дівчини. Якщо їй це не подобається, значить варто прислухатися до її думки і не йти напролом. Тим більше що вона має підстави переживати і нервувати.

Особисто я не можу бути спокійною, якщо моєму хлопцеві пізно ввечері дзвонять дівчата, нехай навіть «з робочого питання». Робота має залишатися на роботі та не бути приводом для зав’язування стосунків із зайнятим чоловіком.

Чи мають право люди у стосунках на спробу зав’язати дружбу з обличчям протилежної статі? Чи вони цим мають пожертвувати заради спокою своєї другої половинки?

 

Related Post

Соромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшноСоромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшно

Я маю вищу освіту, деякий час працювала за фахом. Але вже близько трьох років мене повністю утримує чоловік. Мені соромно, що я не заробляю, але як тільки представлю, що кожен

Родичі зовсім не поважають та не сприймають мою родинуРодичі зовсім не поважають та не сприймають мою родину

Мої родичі мої вороги. Почалося все давно, але я не надавала значення. Наша сім’я велика. У моєї мами є 2 сестри та брат. У нього дружина моя ровесниця і ми