fbpx

Чи може бути таке, що навіть для коханої людини, хлопці не можуть потерпіти?

Я вже 4 місяці зустрічаюся із хлопцем. Я його люблю, і він мене теж. Перші два місяці все було чудово, спілкувалися, зустрічалися, нам було добре разом, будували плани на майбутні. Моя релігія не дозволяє інтим до весілля, і він про це теж знає. Йому 26, і мені 26.

Але вже через два місяці нашого солодкого спілкування в нього ніби демон вселився: він став дуже агресивним і грубим. Він просто хоче мене і терпіти більше не може. Він сам так сказав. Оскільки він спортсмен, то без інтиму не може жити. І змінити мені на стороні не хоче. Просто в нього такий принцип, каже, або зі мною, або ми разом бути не зможемо, і тоді він гулятиме і робитиме все що хоче.

Я була шокована, коли він це оголосив. Навіть якщо він буде моїм чоловіком. Я намагалася підказати, мовляв, приходь свататися, а він ні, ти спершу зроби те, що я хочу, і я потім зроблю інше, через деякий час я обіцяю, що прийду просити твоєї руки. Не знаю вже, що й думати про ці стосунки.

Я розумію його десь у глибині душі, але не можу йому допомогти. Але щоб не було, те, що він просить, – абсурд для мене. Так ось, цей останній місяць ми, напевно, разів 20 розлучалися, і причина та сама. Я разів 20 видаляла його номер з мого телефону та його з мого життя, але він повертався щоразу і ми знову мирилися. Не змогла нічого вдіяти з собою, ми знову зустрічалися, обіймалися, і все, він знову божеволіє, і знову сварка, розлука.

Він ображається, що якби я по-справжньому його любила, я зробила б все, що він хоче. А я ж кажу, що якби він любив, то просив би мої руки у мого батька. Я знаю, що цей період, коли ми розходимося, він мені не змінює, перевіряла багато разів. Мені вже це все набридло. Розійтися теж не можу, справді не можу. Скільки б не намагалася, коли він мені після розлуки дзвонить чи пише, я вже літаю від радості.

Як мені бути? Скільки це може тривати? Чи може бути таке, що навіть для коханої людини, хлопці не можуть потерпіти і прожити без цього хоча б рік? Я не хочу розлучатися з ним, але те, що він хоче, – це просто дико для мене і абсолютно нереально.

 

Related Post

Останні 5 років я була у стосунках з чоловіком, який старший за мене на рікОстанні 5 років я була у стосунках з чоловіком, який старший за мене на рік

Мені 37 років. Останні 5 років я була у стосунках з чоловіком, який старший за мене на рік. Я помічала звичайно, що це все не любов з його боку, але

Через 17 років чоловік зробив ДНК тест і той показав, що син та дочка не його рідні дітиЧерез 17 років чоловік зробив ДНК тест і той показав, що син та дочка не його рідні діти

Хочу поділитися наболілим: мій друг Гена нарешті дізнався правду. Я дуже за нього радий, тому вирішив навіть написати про це. Історія реально не для людей зі слабкими нервами і вразливих.