Чи варто пробачати чоловіка, який зрадив але обіцяв змінитися? Чоловік хоче зберегти сім’ю після своєї зради

Ми з чоловіком разом вже 8 років. У шлюбі з 2012 року. У 2013 році була ситуація, коли я дізналася про його зраду, але знайшла в собі сили і пробачила його. Ми довго хотіли дитину, і в минулому році я, нарешті, завагітніла.

У січні 2015 року я почала підозрювати чоловіка в новій зраді. Відразу обмовлюся – вагітного «бунту гормонів» у мене не було, і на думку всіх оточуючих, вела я себе цілком адекватно. І зовні виглядала дуже привабливо до останнього місяця вагітності, але за багатьма об’єктивними ознаками я розуміла, що у чоловіка хтось з’явився: він постійно брехав, йшов з дому на кілька днів, говорив, що заплутався і йому треба подумати.

Я залишалася вдома сама, постійно плакала і відчувала себе дуже нещасною.
Після того, як народився наш малюк, нічого не змінилося. Він все також постійно пропадав «на роботі», з’явилися якісь відрядження і т.д. Загалом, за минулі 8 місяців я 3 рази збирала речі і їхала до мами. Чоловік не раз просив подати на розлучення, сам говорив, що почуття пішли і нічого вже не повернути. Я, засунувши свою гордість подалі, намагалася зберегти сім’ю, вмовляла його не рубати зопалу.

Коли він опам’ятовався і просив вибачення, просив мене повернутися додому, я поверталася. Так було 3 рази. На початку вересня якийсь доброзичливець надіслав мені sms: «Ваш чоловік вам зрджує».

Це була остання крапля мого терпіння. І я остаточно вирішила все це закінчити. Подала на розлучення і аліменти, жила у мами. Увесь вересень чоловік погоджувався з розлученням і допомагав вивозити мені речі, сам збирав довідки з роботи для аліментів.

Я була впевнена, що розлучення відбудеться. Налаштувала себе на це, змирилася. Але на початку жовтня він знову повернувся, і тепер слізно благає мене його пробачити.

Я бачу, що він дійсно розкаявся і шкодує про все, що зробив, що він наляканий, що боїться нас втратити. Напевно, він нарешті подорослішав і зрозумів, як повинен себе вести справжній чоловік.

На суді по розлученню він попросив суддю дати йому час на спробу зберегти сім’ю. Суддя призначила термін наступного засідання на 21 грудня. Весь цей час він як шовковий, дарує подарунки, сюрпризи і всіляко намагається загладити свою провину.

Зараз я знову переїхала до нього, хочу спробувати пожити і подивитися, чи зможу пробачити все те, що він мені зробив. Проблема в тому, що «добрі люди» розповіли мені, що у вересні в нашій квартирі він жив з нею. Він все заперечує. Але я при кожному його поцілунку уявляю його з нею, бачу його з коханкою в нашому ліжку – і мене прямо вивертає всю … Ось така ситуація.

Related Post

Вона мені щиро сподобалася, а потім все пішло не такВона мені щиро сподобалася, а потім все пішло не так

Познайомився із дівчиною інтернетом. Спілкувалися добре, періодично розмовляли телефоном, але флірт був відсутній повністю. Ми змогли зустрітися лише через місяць, бо був карантин, і я живу в іншому місті. Сиділи