Чи вважається поцілунок зрадою?

Я давно відчувала, що в наших відносинах є якісь таємниці. Нещодавно сестра сказала, що мій молодий чоловік мені зраджує. Я вирішила не робити поспішних висновків. Поговорила з ним, але він все заперечував.

Пригрозила: або ми розлучаємося, або він розповідає всю правду, і у нас з’являється шанс зберегти відносини. Тоді він зізнався, що більше року тому, коли ми вже зустрічалися, він цілувався з іншими жінками, ночував у своєї колишньої дівчини (між ними в ту ніч нічого не було), а в самий перший місяць наших відносин випив і переспав з іншою (у нас тоді ще не було близькості).

Не знаю, що робити: чи вважати це зрадою? Він так щиро клянеться, що з іншими тільки цілувався, і так не хоче втрачати наші відносини. Просив дати йому останній шанс. Корю себе: я так довго домагалася правди, а коли дізналася її, не можу змиритися і пробачити, постійно докоряю партнера.

Вікторія, 22 роки
Вікторія, ви опинилися в непростій ситуації. З одного боку, дійсно неприємно відчувати, що в стосунках є якась недомовленість, таємниця. З іншого, вам належить зрозуміти, що робити тепер, коли таємне стало явним.

Незрозуміла роль вашої сестри: ви не пишете, на чому вона грунтувалася, роблячи висновки, що молода хлопець вам зраджував. Для чого їй потрібно було обговорювати ситуації, що трапилися, за вашими словами, близько року тому? Чи були більш актуальні ознаки або свідоцтва того, що його таємниці пов’язані зі зрадою?

Але в будь-якому випадку ви вчинили правильно, вирішивши відверто поговорити з партнером: замовчування проблем і підозр зі страху перед наслідками такої розмови в подальшому тільки погіршує відносини і, відповідно, прогноз на спільне майбутнє.

Тепер залишилося вирішити, наскільки ви довіряєте словами хлопця. Судячи з того, що ви сварите себе, довіра до нього підірвана. Можливо, ви боїтеся повторення подібних ситуацій у майбутньому. Ця тривога заважає вам прийняти те, що трапилося і пробачити партнера, навіть якщо ви не стали любити його менше.

You cannot copy content of this page