fbpx

Чи є шанс на створення сім’ї з переконаним холостяком? Правдива історія відносин з переконаним холостяком

Довгий час після розлучення була одна, мені тридцять один рік. Нещодавно познайомилася з чоловіком, йому вже сорок років, але він жодного разу не був одружений.

У нього є все для нормального життя: і робота, і квартира, і машина, батьки, які вже втратили надію, що він коли-небудь стане розсудливим і одружиться.

Жіночою увагою він теж не обділений, але я останнім часом думаю, що він, напевно, переконаний холостяк. Чим далі, тим більше переконуюся, що зі мною він теж не планує створювати сім’ю.

У свій час вирішила навіть розлучитися, щоб не витрачати даремно час, але потім подумала, що все одно поки одна, що я втрачаю.

Ще й подруга каже, що потрібно показати йому переваги сімейного життя, зуміти переконати його своїм ставленням і любов’ю, влаштувати затишний побут.

«Все залежить від тебе самої, або ви розбіжитеся через місяць або будете жити довго і щасливо разом» – таку пораду мені дає мама. Навіть пропонує взяти до себе дочку, щоб я влаштувала своє особисте життя. Але я відразу сказала йому, ще при першому знайомстві, що у мене дитина і я ніколи його не віддам її до бабусі.

Перш ніж намагатися створити нову сім’ю, я хочу розібратися в своїх почуттях: любов це чи просто самотність мені набридло.

Чи потрібно боротися тільки заради спортивного інтересу, щоб довести і собі і оточуючим, що ось я змогла змінити його холостяцькі погляди на переваги бути одруженим і мати дітей.

Адже минулий невдалий досвід сімейних відносин мене теж дечому навчив. Я ніколи про це з ним не говорила, не хочу починати розмову першою, щоб він не подумав, що я тисну, мені з ним поки добре, а там буде видно.

Related Post

Вранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпіВранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпі

Привіт, я Марта і я хочу розповісти Вам про моє перше шалене кохання! Його звали Олександром, він був дуже гарний, стильний, романтичний і головне дуже класно залицявся до мене. Але

Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.

Не розумію, що зі мною відбувається. Ніколи такого в житті не було. Я виховувалася в строгих законах: якщо любити, то одного, якщо заміж, то до кінця життя. І, головне, мені

Людмила та Петро прожили разом 45 років, але він почав шкидко змінюватисяЛюдмила та Петро прожили разом 45 років, але він почав шкидко змінюватися

Ось і відцвіли під моїм вікном вишня, яблуньки, бузок. Зараз цвіте біла акація, такий дивовижний запах! А я згадую весну того року, коли зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком, закохалася і