Чим довше жила з ним, тим помітніше ставала його поведінку “я людина розумової праці – негоже мені мити тарілки”. Гаразд, тарілки – це “бабське”, згодна … Але тоді чому ніяких “чоловічих” обов’язків не виконував?

В ході експлуатації ЧСВ-шних мужиків виявлені критичні недоліки…

Тричі була заміжня. З трьох чоловіків тільки третій виявився нормальною людиною, з яким просто і легко. В юності мені здавалося, що якщо хлопець знає собі ціну, то це дуже добре. На ділі все вийшло не зовсім так. А якщо бути точним, то зовсім не так.

перший шлюб…

У перший раз я вийшла заміж в 2006 році. Я тоді тільки-тільки закінчила інститут. Познайомилася в вузі з молодим аспірантом. Тоді грали гормони, кохання-зітхання.

Я не помічала, що у мого хлопця були проблеми з почуттям власної важливості. Хоча проблеми – це слабо сказано. Чим довше жила з ним, тим помітніше ставала його поведінку “я людина розумової праці – негоже мені мити тарілки”. Гаразд, тарілки – це “бабське”, згодна … Але тоді чому ніяких “чоловічих” обов’язків не виконував? Це його не варте, тут він не розбирається, а он то взагалі робити не буде просто так … Коротше, толку в побуті від нього було нуль. Розлучилася через півроку після спільного життя.

другий чоловік…

Другого чоловіка називаю чоловіком, оскільки теж майже півроку прожили разом. До РАГСу справа так і не дійшла. Цей чоловік теж частенько був таким розумним. Особливо любив високі матерії. Міг годинами міркувати на філософські, релігійні та політичні теми. Весь час всіх вчив життю. Краще за всіх знав, як кому слід жити.

Якось раз навіть доводив, що я стираю неправильно. Психанула. Кинула йому пральний порошок і сказала: “Давай, вперед, йди пери сам”. Тоді ще у нас не було пральної машинки. Прати доводилося вручну. Тоді він від мене пішов. Всім потім розповідав, що я на нього з кулаками лізла. Хоча такого в житті не було.

третій чоловік…

Третій чоловік у мене з’явився якось непомітно. У меблевому магазині купила шафу. Увечері чекала складальників меблів. Прийшов міцненький мужичок. За півгодини зібрав стінку. Нагодувала його котлетками з пюре. Пішов від мене вранці. Через день знову прийшов. Потім знову. Так і залишився жити у мене. Потім ми до нього переїхали. Мою квартиру здаємо. Що мені в ньому подобається? Те що не базікає всяких дурниць і не робить з себе казна-що. Добра людина, з якою приємно проводити час. Бажаю кожній жінці такого знайти: рукатого, спокійного, без гонору люблячого чоловіка.

You cannot copy content of this page