Це мав бути найщасливіший день в її житті, вона дійсно його запам’ятала

Цей день мав би стати найщасливішим в її житті. Але Віка просто впала без сил на диван і заснула. Всі жартують, що молоді в першу шлюбну ніч рахуть гроші, але ні, ці молодята відсипалися, бо весілля пішло не так як мало бути.

Коли вони вирішили одружитися, то свекруха та мати молодої одразу почали качати свої права. Наречена була з одного міста, він зовсім з іншого, вийшов такий собі конфлікт інтересів та традицій.

А їй не не треба було нічого цього. Вона хотіла лишень щасливо жити. Тим не менше, всі почали готуватися до весілля. Тому виходу не було, треба було теж допомагала в організації, бо без неї вони точно Бог зна що натворили б.

Свекруха критикувала все, починаючи з пошуку весільної сукні, закінчуючи милими дрібничками. Так вийшло, що вона була з села, тому не дуже переживала щодо того як все буде виглядати, їй аби дешевше і побільше було поїсти.

Наречена займалася своїми справами, коли до кімнати влетіла сестра майбутнього чоловіка і почала кричати щось незрозуміле. Після хвилин 10 її вереску все ж Вікторії дійшло в чому справа. Весілля буде в бежевих, оранжевих і світло фіолетових відтінках, а у братової сукня синя, ні, ну куди воно? Аліса кричала, що терміново треба все міняти, бо її сукня не вписується, казала що негарно так підставляти майбутніх родичів.

Зі сторони нареченої було 30 чоловік, з його боку 70, хоча розраховували на 70 чоловік всіх разом. Тому вже в ресторані довелося тулитися, доставляти столи і прибори, чому адміністрація була не надто рада. Тим паче, що в їх дохід це вже не враховувалося, їжу ділили на всіх.

Якась дитина вилляла на сукню Віки склянку квасу, тому до вечора від нареченої таки несло брагою, сукня була безповоротно зіпсована, а на всіх фото Віка була тільки до поясу,бо куди з такими плямами фотографуватися. Хоча сукня була дуже гарна, зверху проста, а от все оздоблення якраз припадало на низ, тому без фото в повний зріст виглядало не дуже.

Словом, Віка дійсно запам’ятала цей день на все життя, бо гіршого вже бути не могло. Вони прийшли в номер і просто впали без сил. А завтра мав бути новий день. 2 день весілля.

Related Post

Вечір випускників приходив дуже нудно, не вистачало правда кілька людейВечір випускників приходив дуже нудно, не вистачало правда кілька людей

Вечір випускників приходив дуже нудно, не вистачало правда кілька людей, а так всі були в зборі, та в що толку то, адже всі були якимись, чужими чи що. В школі

Понти, любов і водонагрівач… Дівчина обрала хлопця не з Мерседесом, а з гарячою водоюПонти, любов і водонагрівач… Дівчина обрала хлопця не з Мерседесом, а з гарячою водою

Прочитав про незвичайне знайомство і хочу поділитися своєю історією.  Навчаюся в університеті. Зазвичай у нас в місті гарячу воду відключають в липні-серпні, але в минулому році відключили в вересні. Причому