fbpx

Це могла б бути банальна історія, але все виявилося не так просто

Це могла б бути банальна історія, але все виявилося не так просто, як могло б здаватися. Ніна та Григорій прожили разом 3 роки, все в них було досить добре, поки в один момент не заявилася дамочка, яка вирішила, що вона може зруйнувати їхнє життя.

На порозі квартири стояла жінка, тримала за руку Ваню, сказала що це син Григорія. Гриша впізнав її, чого ж не впізнати, вона в молодості чимало нервів з’їла йому.

Але хлопчик був зовсім не схожий на Гришу, він більше на маму був схожий, точна копія.

Катя пройшла в 3 квартиру і по-хозяйски закинула ноги на диван. Хлопчик був наляканий.Віра дивилася на це все і не розуміла що відбувається.

Мама Віри взагалі в цей момент сиділа на кухні і крапала собі щось від серця. А потім, потім мама хлопчика зникла. Просто зникла, залишивши записку. 4 роки Віра і Гриша виховували його як рідну дитину.

А коли довелося здавати аналізи, виявилося, що Ваня не син Григорія. Було боляче, особливо Гриші. Це ж виходить, що весь цей час він просто виховував чужу дитину.

Але Віра виявилася жінкою більш мудрою та розсудливою. В неї були проблеми, і сама вона виносити дитину не могла, а от вам і готовий син, який її мамою називав.

Вані вони звісно ж розповіли все, але згодом. Та він просто сказав що цю історію варто забути. Вони для нього сама і тато.

Related Post

Чи вважається поцілунок зрадою?Чи вважається поцілунок зрадою?

Я давно відчувала, що в наших відносинах є якісь таємниці. Нещодавно сестра сказала, що мій молодий чоловік мені зраджує. Я вирішила не робити поспішних висновків. Поговорила з ним, але він

Я змушена вибирати між чоловіком і батьками Я змушена вибирати між чоловіком і батьками 

У чоловіка стався конфлікт з моїм братом, потім він переніс образу на моїх батьків. Тепер відмовляється їздити до них навіть у свята і запрошувати їх до нас – в тому