Це не потребує додаткових витрат, зате ви будете вражені результатами

Дотримуючись правил і елементарних порад всього за 30 днів можна змінити своє життя. Читайте і не пожалкуєте. Дуже позитивні дні чекають на вас в жовтні.

Зверніть увагу на те які ці дні і що варто в ці дати робити. Це не потребує додаткових витрат, зате ви будете вражені результатами.

Якщо ви давно планували щось змінити, почати щось нове, чи про щось мріяли- то саме час діяти. Ці дні в жовтні допоможуть вам швидко прийди своєї цілі без зайвих вагань і труднощів, треба лиш прислухатися до тих знаків які посилає всесвіт кожному з нас.

Добрі новини тим, хто хоче змінити щось в собі в духовному плані. Люди, які живуть моральними та духовними цінностями зможуть отримати те, до чого давно йшли. Для цього лиш треба бути уважним і звернути увагу на те що ми вам розповімо.

І так поїхати. Початок місяця, до 6 жовтня буде для всіх різним. Єдине що варто запам’ятати – ні в якому разі нічого не змінювати. Це час, коли треба зупинитися, подумати, а ще краще прийняти те що є як дань.

З 6 жовтня починається час нових знайомств, спілкування на новому рівні. Саме тому інтуїція буде працювати на всі 💯%. А тому можна завершити важливі справи покладаючись тільки на неї.

Друга декада принесе дещо цікаве, але лише тим хто прислухається до порад експерта. Наприклад всім хто схоже домогтися всього маніпуляціями або розрахунком, ще гірше жорсткістю – буде непереливки.

А от хитрість, вивертливість може допомогти вирішити негайні справи. Звісно, як вже було сказано, сам Всесвіт сприятиме покращенню справ. Та разом з тим, є великий шанс натрапити на обман, чи самообман в другій половині місяця.

А уже під кінець місяця, коли так названий занавіс між світами буде надто тонкий і легкий, різні сили можуть негативно вплинути на моральний стан людини.

Тому після 20 числа не варто надто сильно звертати увагу на ту ж саму інтуїцію і імпульси, мимохідні бажання. Краще більше думати, або чекати слушної миті. Словом, не спішити з діями і висновками.

Самий пік енергетичних потоків приходиться на 31 жовтня. В цей день, не календарно, а на біоенергетичеому рівні, людина переходить в режим очікування так мовити тепла, настання зими.

Тому є велика вірогідність переплутати обман з правдою, в стані зимової сплячки. Крім того, цей місяць астрологи і біоенергетики радять провести в спробах покращити духовний і моральний бік життя, відклавши важливі фінансові турботи.

Related Post

Загалом ми були разом разом 5 років і 8 місяців, 1,5 роки з них коханцями…Загалом ми були разом разом 5 років і 8 місяців, 1,5 роки з них коханцями…

Мені був 21 рік … молода, красива, наївна … мріяла про принца на білому коні і інших, але не думала про сім’ю, як про свою, яку треба створювати … Розлучаюся