Перейти до вмісту

Ці статки щастя мені не принесли, може вам подарують

  • від

Сергій Олегович видний і дуже красивий мужчина. 45, військова форма, іскри в очах, покладистим характер і великі статки. Хіба не мрія. Але так було не завжди. На початку своєї кар’єри, ще коли він був рядовим солдатом, він зустрівся з Кариною, закохалися обидва.

Біда була в тому, що Карина була з доволі таки багатої сім’ї, інтелігенція не хотіла собі в зяті такого бідного і не дуже пристосованого в бізнесі чоловіка, так його називали, бо ж він ще молодий, недосвідчений, нерозумний, без диплому, грошей, майна, словом не рівня їхній доні.

Але Карина пішла проти своїх батьків, були скандали, були і напади на Сергія, батько підсилав своїх людей, перевірки на роботу, “допоміг” Сергію отримати травму несумісну зі службою.

Це і стало дуже вагомою причиною того, що Сергія передали на більш сидячі керівні посади, а там він швидко просувався по службі.

Десь в душі Сергій навіть був вдячний тестю за такий подарунок. Так він був військово зобов’язаний, і що, кульгав трішки, зате був поруч зі своє коханою, на військові вчення його не відправляли, на бій теж не взяли, та і в командировки не пускали, куди, з тією перебитою ногою.

Карина з батьками не спілкувалася, хоча з дитинства була прив’язана до мами і тата, для неї це стало таким ударом, що здоров’я похитнулося не аби як. Вона ж то думала, що найрідніші зрозуміють і підтримають, а тут таке.

Мати об’явилася в житті Карини через 20 років після того, як вона з Сергієм одружилася. Просила вибачення, гірко плакала, батько пішов, перед тим теж дуже мучився, він би ще жив, але не міг вибачити собі те, що зробив з рідної донькою і її Сергієм.

Вони б жили спокійно собі, але ні, батькові ж треба було зіпсувати життя , здоров’я. І хоча той факт що Карина звикла до хорошого життя бентежив Сергія, проте він знайшов вихід, і через кілька років вони мали і квартиру, і машину і дачу, що по тим міркам було престижно.

Матері доречі теж скоро не стало, Карина пробачила їй, але вік і нерви роблять своє. Все майно, що лишилося від батьків Карина взяла у спадок. Але зовсім скоро відмовилася від грошей.

– На цих грошах стільки зла, в цьому будинку тоді приймалося рішення тебе на коліна поставити, цей спадок не принесе нам нічого доброго.

Проте все ж дещо Карина лишила собі, точніше дітям. Вона довго лікувалася, адже на цьому фоні завагітніти не могла, але як тільки пішли мати і батько, а їй було тоді вже 43, вона раптом народила 3 синів один за одним, і майно відразу оформила на них.

А все інше, гроші, дорогі меблі, картини, конфіскований антикваріат, раритетні предмети, та предмети які батько дістав незаконним шляхом продала на чорному ринку, а гроші, гроші вона роздала, всім хто потребував, родичам, друзям. Ці статки щастя мені не принесли, може вам подарують, сказала Карина.