Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?

Мені 25 років, маю постійний заробіток та стабільну роботу, здобуваю вищу освіту, є власне житло. Днями мої родичі заявили, що хотіли б звести та посватати мене з однією дівчиною, їхньою сусідкою.

Та молодша за мене на рік, живе та навчається в іншому місті, але у вільний час приїжджає до батьків, їхніх сусідів.

Небагато про дівчину: скромна, спокійна, порядна і в принципі симпатична дівчина, щоправда, трохи замкнута. Але взагалом приємна. Не можна сказати, що я її не знаю. Знаю, причому з дитинства, навіть спілкувалися з нею та були якось в одній компанії.

Памʼятаю, коли мені було 16 років, навіть був трохи закоханий у неї, і часто думав про неї, але підійти і сказати про свої почуття не наважувався. І якось знайшов її в соцмережах, де ми чудово з нею стали спілкуватися, але одного разу, я просто запропонував їй зустрітися, випити кави. А вона після цього додала мене в чорний список.

Не знаю, що тоді я зробив не так? Я довго мучився і переживав, усередині все горіло від почуттів. Із завмиранням серця, я крадькома поглядав за нею, коли вона йшла повз мій будинок. Ішов час, і поступово я забув про неї та про свої закохані почуття.

Став зустрічатися з іншими дівчатами, з якими розлучився нині. І до сьогодні я й думати про неї не думав, поки не почалася ця розмова з родичами. Всі мої спроби вийти на контакт, вона ігнорує, у соцмережах в друзі не додає, на повідомлення не відповідає.

Зараз вона в іншому місті та зустрітися з нею не можу фізично. Пам’ятаю, якось моя племінниця сказала мені, що розмовляла з нею про мене, і та сказала, що раніше я їй подобався, а тепер ні.

Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати? Чи може вона досі щось відчувати до мене? Будь ласка, підкажіть порадою! Дуже цікава Ваша думка. Можливо я зі свого боку зробив щось не так?

Related Post

Родичі прямо в лоб мені заявили, що я так собі невісткаРодичі прямо в лоб мені заявили, що я так собі невістка

Нещодавно моя свекруха, Валентина Михайлівна, відзначала ювілей і ми з чоловіком гостювали у його батьків. На свято зібралася вся численна рідня. І спочатку все було добре. Компанія зібралася галаслива і

І ось в один із днів бабуся вирішила пригостити внучку козячим молоком. Для цього треба було сходити в сусідній хутір, який розташовувався неподалік. І вони, звичайно ж, пішли разом. Йдуть, розмовляють, уздовж дороги видніються кладовища. Маленька Людочка ніколи не бачила нічого подібного. Вона вигукнула: «Ой, як тут красиво, скільки кольорів. Хочу туди”І ось в один із днів бабуся вирішила пригостити внучку козячим молоком. Для цього треба було сходити в сусідній хутір, який розташовувався неподалік. І вони, звичайно ж, пішли разом. Йдуть, розмовляють, уздовж дороги видніються кладовища. Маленька Людочка ніколи не бачила нічого подібного. Вона вигукнула: «Ой, як тут красиво, скільки кольорів. Хочу туди”

Це дуже незвичайна історія, якої поділилася зі мною Людмила, безпосередня учасниця тих давніх подій. Давним-давно, будучи дівчинкою, влітку вона приїхала в гості до бабусі Олени в село. Бабуся дуже любила