Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє

Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє. Не вірите, перевірте,ви нічого не втрачаєте, напишіть в коментаря, чи співпало.

Для початку візьміть аркуш паперу і запишіть колір, який вам більше всього подобається. Це може бути жовтий, зелений, червоний, чорний, блакитний. Далі напишіть першу літеру вашого імені, так як написано в паспорті.

Після цього місяць із дати вашого народження. Що ви оберете, чорний чи білий колір? Напишіть ім’я знайомої вам людини, такої ж статі як ви. Виберіть і напишіть улюблене число. Якби вам довелося поїхати в поїздку, ви б поїхали чи полетіли? Поїхали б на озеро чи океан?

Ви чесно відповіли на всі питання. Тоді давайте розглянемо відповіді. І так колір. Якщо ви обрали жовтий колір, то ви несете в собі співчуття і добродушність, ви щасливі, і робите такими інших. Зелений – ви не агресивні, дуже реалістичні в приземлені, чорний – ви вмієте бути консервативним, але всеодно темперамент дає про себе знати, ви вмієте конфліктувати і провокувати. Червоний – ваше життя переповнене пристрастю і енергією. Блакитний – ви імпульсивні і нетерплячі, та щирі.

Пройдемся по літерам. Якщо перша літера імені від А до К, то ваше життя буде сповнене любові і дружби. Л-Р прогнозує несподівані повороти долі. З-Я – будете успішними в ділових справах, партнерстві.

Місяць вашого народження. З квітня по червень – означає, що а вашому житті буде роман, про який ви ніколи не забудете. З липня по вересень – рік має бути фінансово удачним і дуже багато принесе результатів. Жовтень- грудень неприємності в роботі. Січень- березень подарує раптову закоханість і щасливі відносини.

Якщо ви обрали чорний – будете мати зміни, за які потім ще подякуєте Всесвіту. Білий- маєте друга, який заради вас на все готовий. Людина, чиє ім’я ви написали і є цей друг.

Число назване вами як улюблене означає кількість справжніх друзів по життю. А якщо ви любите літати, то цікаве життя і пригоди вам гарантовані. Ті, хто вибрав їздити матимуть спокій і стабільність.

Якщо ви обрали озеро – будете вірними. Якщо обрали океан – жага до пригод буде йти з вами пліч о пліч все життя.

Related Post

Дізналася чим моя подруга на життя заробляє, і тепер якось навіть заговорити до неї не можуДізналася чим моя подруга на життя заробляє, і тепер якось навіть заговорити до неї не можу

Давно не бачилася зі своєю подругою. От якось списалися з нею в соціальних мережах і вирішили що нам треба зустрітися та погомоніти, те та се обговорити. Домовилися на час та

Моя невістка своєю поведінкою скоро всіх моїх друзів і родичів відлякує, нас і так сахаються вжеМоя невістка своєю поведінкою скоро всіх моїх друзів і родичів відлякує, нас і так сахаються вже

Я маю дуже добру і спокійну невістку. Вона надто наївна в цьому житті я але в неї є один великий плюс, вона щира, ніколи не буде лицемірити чи брехати. Її