Перейти до вмісту

Цієї ночі мама не могла довго заснути й вийшла на балкон подихати свіжим повітрям. Раптом вона помітила, що мій батько заливає машину бензином і збирається її підпалити. Також він підклав до машини куртку вітчима, щоб мати подумала, що цей вчинок зробив він. Мама зробила фото того, що відбувається на свій телефон, і крикнула батькові, що якщо той підпалить машину, то фото опиниться в поліції

Мої батьки вже давно розлучені, ось тільки тато все ніяк не може відпустити маму. Коли мені було сім років, мама дізналася, що батько зраджував їй протягом чотирьох років. Це і стало приводом розлучення. До тринадцяти років я часто їздила до батька в гості, разом із ним на відпочинок і бачилася на кожному святі.

Весь час батько завжди розпитував про наші справи з мамою. Як і з ким ми живемо, хто до нас приходить у гості, чи приїжджає до нас якийсь дядько. Батько дуже важко пережив розлучення, він розумів свою провину, але мама не змогла його пробачити.

Я не знала до сімнадцяти років причину їхнього розлучення, тому до тата ставилася завжди добре, хоч він і наговорив усіляких дурниць, через які наше спілкування перервалося. Але думаю, що якби я знала справжню причину – не захотіла б з ним бачитися ще з самого початку.

Коли мені було тринадцять, я поїхала до батька на вихідні (як завжди). Він почав ставити мені ті самі питання. І тут я проговорилася, що до за мамою доглядає заможний і дуже хороший чоловік.

Батько як із ланцюга зірвався. Почав нервувати та ставити ще купу питань на кшталт «як давно він до вас приїжджає?», «Як часто?» і все таке. Якщо чесно, я дуже злякалася на той момент, бо ніколи не бачила тата таким злим.

Батько почав налаштовувати мене проти вітчима, говорити, що він забере у нас квартиру, і ми з мамою опинимося на вулиці. Казав, що вітчим поки що добрий, але потім мене ображатиме. А коли у них з мамою з’явиться спільна дитина – мене взагалі віддадуть до дитячого будинку.

Після цих слів вдома мене дуже довго заспокоювала мама, і сказала, що такого ніколи не буде, а тато бреше. Мама сильно посварилася зі своїм колишнім чоловіком телефоном і сказала, що дитину він більше не побачить.

Я не вважаю свого вітчима поганою людиною, він завжди дуже добре ставився і до мене, і до мами. Виявляється, він доглядав маму майже рік, але вона не наважилася відразу познайомити мене з ним.

Він мав раніше бізнес, але він прогорів, через що заліз у борги. Зараз він живе з нами, але має однокімнатну квартиру, і він працює менеджером з продажу.

Якось до нас у гості вирішив завітати мій батько. Коли він побачив вітчима, раптом став дуже роздратований. Він умовляв маму кинути свого нового чоловіка, але та й чути про це не хотіла. Батько сказав, що вітчиму потрібні лише гроші від нас, що він лише використовує маму, адже її батько (мій дідусь) має мережу автозаправок.

Загалом справа дійшла до того, що вітчим просто вигнав батька і клявся мамі, що це неправда. Мама, звісно, повірила йому. Я теж не думаю, що вітчим може використати мою маму, адже він чекав її майже рік. І навіть борг, який вітчим сплатив сам, не означає, що він поганий. Він не просив у мами жодної копійки, а сам заробляв, ще й дарував подарунки.

У день народження мами мій дідусь подарував їй машину, про яку вона мріяла дуже довго. Вона була дуже рада цьому подарунку. Коли батько дізнався про це, він вирішив скористатися нагодою та посварити маму з її чоловіком.
Вкотре, коли батько приїхав до нас додому, він був дуже дивним. Сказав, що усвідомив усі свої помилки та хоче налагодити стосунки, щоби знову спілкуватися зі мною. Мама, тато та вітчим розмовляли на кухні, я чула тільки те, що батько розповідав про свої справи на роботі та розпитував, де працює вітчим.

Чаювання закінчилося тим, що батько просив вибачення перед усіма та пообіцяв, що такого більше не буде. Він пішов, захопивши за собою куртку вітчима, але цього ніхто не помітив. Цього дня батько вирушив до магазину побутової техніки, де працював мій вітчим.

Батько вирішив запросити його до спортивного клубу, щоб разом подивитися футбол та налагодити стосунки, адже він дуже винен за свої слова. Вітчим неохоче погодився, хоч батько й вигадав, що трохи запізниться через роботу. Вітчим одразу попередив мою маму про те, що повернеться додому пізно і чекати на нього не треба.

Цієї ночі мама не могла довго заснути й вийшла на балкон подихати свіжим повітрям. Раптом вона помітила, що мій батько заливає машину бензином і збирається її підпалити. Також він підклав до машини куртку вітчима, щоб мати подумала, що цей вчинок зробив він.

Мама зробила фото того, що відбувається на свій телефон, і крикнула батькові, що якщо той підпалить машину, то фото опиниться в поліції.

На цьому усі зв’язки з батьком остаточно перервалися. А вітчим і мама досі дивуються, як їй вдалося вийти на балкон у потрібний момент. Ось це везіння!