Ця дівчинка виявилася егоїсткою, синові сказала, що машина в нього погана, а сам він бідний

Я виховала свого онука з 3 місяців сама, одна. Дочка вийшла заміж вдруге, а чоловік виявився проблемним. Мій онук мене називав, а й не тільки називав, але завжди вважав за маму. Ми з ним були не лише мама та син, а ще й великими друзями.

Все що треба було сказати або порадитися, навіть з приводу того, що ми сьогодні будемо ввечері або в обід їсти, все разом вирішували. І зараз це теж продовжується, і сусіди, і на роботі всі кажуть, що він чудовий син, працівник та друг.

Але одного разу він привів у будинок дівчинку (йому 23 роки, а їй 19 років) і сказав що, швидше за все на Новий рік буде весілля. Я зраділа, думаю ось нарешті і помічниця, але їм нічого не сказала. На Новий рік весілля не було.

Ця дівчинка виявилася егоїсткою, синові сказала, що машина в нього погана (тойота) і сам він бідний (хоча щовечора забирав її з роботи та вечеряти возив у ресторан). Сказала, що заміж вона не піде за нього.

Він дуже хвилювався, коли вона таке сказала, але й звісно зі мною радився, що робити далі. Сказала, поклич кудись, і невимушено поговоріть. Він із нею поговорив і вона погодилася. Я була така рада, думала, мої припущення підтвердилися.

Бачила по синові, що вона йому потрібна. Мабуть, у нього теж тліла надія, але він приїхав ні з чим. Вона йому відповіла те саме, але ще додала, що коли вона не матиме хлопця, вона може потім і з ним погуляти.

І ось після цього мій синок зовсім змінився. Перестав мені говорити куди поїхав, на який час, з ким, і я нічого не знаю про нього. Відпустив бороду. Виглядає просто шалено. Красень!

Йому б дівчинку якусь, а він мені каже, що питання закрите до 27 -28 років. Хороших дівчаток зараз немає, а легковажні йому не потрібні.

Не знаю, чим допомогти йому. Він тепер постійно у нічних клубах. Кажу, що там хороших дівчаток немає. Відповідає що знає, чекай до 27 років. Як допомогти синочку. Чим? Може, хто мав ідентичну історію? Розкажіть, як упоралися в такій ситуації?

Related Post

Свекруха вирішила, що якщо раніше в полі народжували, то нащо невістку балувати миттям голови після пологівСвекруха вирішила, що якщо раніше в полі народжували, то нащо невістку балувати миттям голови після пологів

Правду кажуть, що родичі і чоловік пізнається в декреті. Так сталося і з моєю подругою. Коли прийшов час пологів, вона хотіла щоб все було ідеально, наперед забронювала фотографа, попросила мене

Не хочу через гроші втратити подругу, але це ні в які воротаНе хочу через гроші втратити подругу, але це ні в які ворота

Позичила гроші подрузі. У нас тоді наче б то все було в порядку, а вона сиділа на воді з хлібом. Чоловік мій працює, я маю теж непогані виплати на дитину,