Перейти до вмісту

Дала колезі гроші в борг, а тепер доведеться звільнятися

Працюю в цій компанії понад рік, все влаштовує, але здається, доведеться звільнятися за власним бажанням, поки не підставили, у якийсь спосіб. Річ у тім, що одного дня співробітниця попросила дати грошей у борг, обіцяла що віддасть за два місяці. Я не бачила приводу не врятувати її, і позичила їй гроші.

Після закінчення терміну, вона не повернула борг, зате прийшла і попросила почекати ще трохи, подякувала, що я так її врятувала. Я вирішила не починати сварку і ще почекати, без цієї суми я могла поки що спокійно обійтися, але мені це все не сподобалося.

Минув ще місяць, а вона вже навіть перестала й згадувати про гроші, поки я сама їй делікатно не нагадала про борг. Я бачу, що співробітниці не сподобалося моє нагадування, хоча я сказала їй це наодинці, щоб не поставити в незручне становище у відділі. Але все ж таки через тиждень вона борг повернула.

Пройшов якийсь час, і вона знову просить позичити їй уже достатньо велику суму, але я відповіла відмовою. Вона дуже здивувалася, сказала: “Але чому? Адже я повернула тобі гроші?”. Я відповіла, що не даю в борг ненадійним людям, які не повертають гроші в обумовлений термін.

Співробітницю моя відмова образила, і вона вирішила мені помститися, бо начальником відділу у нас її найкраща подруга працює. І тоді я зрозуміла, що працювати мені спокійно не дадуть.

Так і сталося. Почалися причіпки через дрібниці, скарги начальству на те, що я запізнююся на роботу, хоча це не правда, я навіть на обід з офісу не виходжу. Але що я можу довести. А днями начальниця натякнула, що мені настав час звільнятися, бо у них, таких як я, в колективі терпіти ніхто не буде.

Що мені робити не знаю, інші співробітники радять піти до керівництва компанії і все розповісти, але я не звикла бідувати й скаржитися, та і не впевнена, що мене там хтось слухатиме.

Нещодавно з’ясувалося, що ця співробітниця у багатьох позичала гроші, різні суми, не завжди повертала вчасно, а потім наче забувала, але нагадувати ніхто не хотів, щоб не втратити роботу. Ось вона вирішила, що і зі мною можна також провернути цю справу, але помилилася і її це дуже розлютило.

Я поки що працюю, але підшукую собі інше місце, хоча це й не так просто зараз, але працювати в такій ситуації вже й сама не хочу.