Дала колезі гроші в борг, а тепер доведеться звільнятися

Працюю в цій компанії понад рік, все влаштовує, але здається, доведеться звільнятися за власним бажанням, поки не підставили, у якийсь спосіб. Річ у тім, що одного дня співробітниця попросила дати грошей у борг, обіцяла що віддасть за два місяці. Я не бачила приводу не врятувати її, і позичила їй гроші.

Після закінчення терміну, вона не повернула борг, зате прийшла і попросила почекати ще трохи, подякувала, що я так її врятувала. Я вирішила не починати сварку і ще почекати, без цієї суми я могла поки що спокійно обійтися, але мені це все не сподобалося.

Минув ще місяць, а вона вже навіть перестала й згадувати про гроші, поки я сама їй делікатно не нагадала про борг. Я бачу, що співробітниці не сподобалося моє нагадування, хоча я сказала їй це наодинці, щоб не поставити в незручне становище у відділі. Але все ж таки через тиждень вона борг повернула.

Пройшов якийсь час, і вона знову просить позичити їй уже достатньо велику суму, але я відповіла відмовою. Вона дуже здивувалася, сказала: “Але чому? Адже я повернула тобі гроші?”. Я відповіла, що не даю в борг ненадійним людям, які не повертають гроші в обумовлений термін.

Співробітницю моя відмова образила, і вона вирішила мені помститися, бо начальником відділу у нас її найкраща подруга працює. І тоді я зрозуміла, що працювати мені спокійно не дадуть.

Так і сталося. Почалися причіпки через дрібниці, скарги начальству на те, що я запізнююся на роботу, хоча це не правда, я навіть на обід з офісу не виходжу. Але що я можу довести. А днями начальниця натякнула, що мені настав час звільнятися, бо у них, таких як я, в колективі терпіти ніхто не буде.

Що мені робити не знаю, інші співробітники радять піти до керівництва компанії і все розповісти, але я не звикла бідувати й скаржитися, та і не впевнена, що мене там хтось слухатиме.

Нещодавно з’ясувалося, що ця співробітниця у багатьох позичала гроші, різні суми, не завжди повертала вчасно, а потім наче забувала, але нагадувати ніхто не хотів, щоб не втратити роботу. Ось вона вирішила, що і зі мною можна також провернути цю справу, але помилилася і її це дуже розлютило.

Я поки що працюю, але підшукую собі інше місце, хоча це й не так просто зараз, але працювати в такій ситуації вже й сама не хочу.

Related Post

Коли дізналися мої батьки, то сказали, що інших варіантів як народжувати немає, а коли дізналися батьки мого коханого, то був такий скандал, що наше невелике містечко його пам’ятає досі. Кричали, що я нагуляла, що вони не будуть утримувати нахлібників, і в підсумку заборонили нам з Петром спілкуватися. І я залишилася одна на 4-му місяці вагітностіКоли дізналися мої батьки, то сказали, що інших варіантів як народжувати немає, а коли дізналися батьки мого коханого, то був такий скандал, що наше невелике містечко його пам’ятає досі. Кричали, що я нагуляла, що вони не будуть утримувати нахлібників, і в підсумку заборонили нам з Петром спілкуватися. І я залишилася одна на 4-му місяці вагітності

У 16 років я стала мамою. Так-так, багато хто зараз зітхнуть і скажуть: «Як же так? Чим ти думала? ». А я по правді кажучи нічим не думала, молода, наївна,

“І як тепер після всього, що сталося між нами, наші родини будуть спілкуватися?”, – сказав мене Ігор після тієї ночі. А в мене в голові були лише думки, що я зрадила своєму чоловіку з його старшим братом. Дуже довго ми стримували почуття одне до одного, але коли нарешті залишилися наодинці, просто не витримали, і все сталося“І як тепер після всього, що сталося між нами, наші родини будуть спілкуватися?”, – сказав мене Ігор після тієї ночі. А в мене в голові були лише думки, що я зрадила своєму чоловіку з його старшим братом. Дуже довго ми стримували почуття одне до одного, але коли нарешті залишилися наодинці, просто не витримали, і все сталося

Мені 27 років, одружена 2-й рік чоловіка люблю шалено і знаю що не зможу без нього жити, якщо він дізнається як я з ним поступила. У нього дуже велика сім’я,

Ох, і закохався я у Валентину, яка багато палила, а весь її будинок був забитий тарганамиОх, і закохався я у Валентину, яка багато палила, а весь її будинок був забитий тарганами

Це було в 80-ті роки. Я тоді працював друкарем у друкарні. Траплялося працювати і в палітурному цеху. Там ось і познайомився з Валею. Вона мені відразу сподобалася. Красунею була, курила,