Перейти до вмісту

Дарованому коню в зуби не заглядають, але як помилялася

Я маю 2 чудових племінників. Ми завжди з ними весело проводили час, старшому 10 років, молодшій 2 тільки виповнилося. Коли я їхала на стажування за кордон, то пообіцяла що куплю кожному з них щось цікаве. Проводжати мене приїхав старший брат з своїм сином, сестра нажаль захворіла і не змогла зі своєю малечою.

На стажуванні я пробула 1 рік, і коли зібралася їхати додому у мене з’явилася можливість трішки підзаробити. Я лишилася ще на 2 тижні. Повідомила рідних про цю ситуацію, то старший Ванічка дуже образився, точніше навіть засмутився. А менші сестра з малою цю звістку сприйняли нормально.

До поїзда лишалося ще 5 годин. Всі валізи я залишила у подруги, а сама вирішила купити дітям щось корисне. Вибір звісно там великий, не те що в нас. Так от старшому я купила багато шкільних приладь, канцелярію. Попередньо дзвонила брату та невістці запитувала що треба. Вони скромно попросили портфеля і кілька зошитів.

Коли з тим самим запитанням я звернулася до менших, мені озвучили список що їм потрібно, де були і велосипед для прогулянок, і новий дорогий горщик в формі їжачка, і безліч солодощів, а крім того дитячий басейн, який коштував зовсім немало. Я запитала у сестри на що робити акцент, типу що треба в першу чергу? Вона здивованим голосом відповіла, що все треба, могла б і не питати, каже, чи що, школа для племінниці?

Купила, обійшлося без велосипеда, але все інше взяла. Солодощі взяла на 2, потім хотіла розділити. Вані взяла канцелярію і те що просили, і потім їду вже і думаю, нечесно якось, меншій на 300 доларів набрала, старшому всього на 100. То я і вирішила Вані додати суму грошима. Брат скромно живе, йому знадобляться.

Приїхала, вдома мене чекали батьки, родичі, накритий стіл. Подарунки упакувала в коробки, перев’язала стрічкою. Але так вийшло що по розміру Вагіна коробка виявилася більшою. Бо у Валі горщик, басейн, сукня і іграшки займали зовсім мало місця.

Тоді діти почали розпаковуати подарунки, я позвала до себе Ваню і дала ще гроші в конверті, наголосила, що сум подарунків рівні, сказала брату щоб купили щось на ті гроші, може до школи що. Дитина була безмежно вдячна. А от менша розплакалася, бо бачте брату більший подарунок по розміру дістався.

Ще й сестра жару додала, на рахунок грошей, каже Вані дала, то і нашій, будь добра, вже давай. Я ще раз пояснила, що подарунки однакові. Але мене вже ніхто не став слухати, і навіть моя мама почала займати позицію сестри. Потім вони вирішили помінятися подарунками. Ну думаю, вперед. Але я склала, що якщо міняються, то назад ні ні. Яке ж було здивування моєї сестри коли вона знайшла в коробці Вані портфеля, зошити, ручки і шкільне приладдя. Почала звинувачувати мене, брат просто посміявся. Звісно подарунки обміняли назад.

В результаті я ворог номер один. А я і не стала щось комусь доводити, не хочуть тітку бачити, не треба, ми і з Ваньою непогано пограємо вдвох.