fbpx

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила.

Дарина їхала з сином до матері. Малому сказала що погостювати на кілька днів, але з такими валізами яке там погостювати. Малий нічого не розумів. Зазвичай вони їздять з татком, а тут наче щось сталося, але мама виду не подає.

На одній з зупинок в купе зайшла старенька жіночка. Малий заснув, а жінки і розговорилися. Дарина розказала що їде до матері. Не знає як тепер жити, що робити. Виявляється на корпоративі чоловік зрадив її, напився та й повівся на вмовляння гарної колеги. А та не знала що він одружений, як дізналася то в кущі. Ні, я все розумію, якби ж кохання, а це з першою зустрічною, і чого йому тільки бракує?

Тим не менш чоловік наче і кається, каже що не повториться більше, обіцяє і пити кинути і роботу змінити, про зраду сам розказав, я б і не дізналася навіть. Зібрала мовчки малого, і ость ми тут.

Ще хвильку жінка подумала і почала свою історію. Вона мало чим відрізняється від Дашиної. Батьки небагаті, чоловік пив та зраджував, от і довелося самостійно підіймати дитину. Розповідь цієї жінки дійсно дуже сильно вразила Дарину. Вона подумала, невже і її чекає таке життя. Приїхала до мами, розповіла все, поплакалася, а потім сказала що поїде в місто на кілька днів, просила пригледіти за малим.

Приїхала додому, а чоловік спить знову п’яний в дитячій кроватці з синовою іграшкою в руках. Що ж, розбудила, вмила, зробила каву, посадила перед собою. -Кажеш хочеш бути з нами я любиш нас? Той киває. Тобі з роботи звільняєшся, квартиру продаємо і їдемо жити в село.
Сказано- зроблено.

Багато подруг не розуміли як так Даша покинула все і поїхала. А Дарина була вдячна жіночці з купе, що та розказала їй як тяжко самій ростити дитину і підійматися на ноги. А сільське життя дуже швидко вставило мізки Олегу. Більше у гречку не скакав, та в не було ні сил ні бажання.

Related Post

Боюся, що хлопець зробить мені пропозиціюБоюся, що хлопець зробить мені пропозицію

Пишу на правах повної анонімності. Мене затягує в шлюб. Бачу, що відносини йдуть до шлюбу. Хлопець вже кілька разів ставив жартома питання а-ля: “Не хотіла б взяти моє прізвище?”. Але

Розлучення з чоловіком було дуже важким, але мені допоміг похід до лісу з мінімум їжі та речейРозлучення з чоловіком було дуже важким, але мені допоміг похід до лісу з мінімум їжі та речей

Після розставання з чоловіком спочатку я занурилася в темну, мерзенну, тягучу депресію, оскільки він був орієнтиром в моєму житті. Не хотілося жити й дихати. Ось так я і проводила свій

facebook