fbpx

Дарина тягнула за собою багато комплексів з дитинства і це впливало на її відносини з Максимом. Вона почала його обмежувати у всьому, але це звісно не допомогло, він почав багато зраджувати

Хочу з вами поділитися історією, яка сталася з моєю подругою Дариною.

Моя близька подруга більше року у відносинах з хлопцем Максимом. Вони вже півроку живуть разом. Як і у всіх молодих пар без сварок і скандалів у них не обходилося.

У Дарини багато комплексів, які тягнуться ще з далекого дитинства, вона не впевнена в собі, в зв’язку з цим свого чоловіка вона вирішила відразу ж у всьому обмежити.

З його друзями вони бачаться тільки разом, до батьків ходять удвох. У Дарини ж подруг не залишилося зовсім, всю себе вона присвятила виключно своєму коханому.

Згодом Максим став їй більше брехати, зловити його на брехні ревнивою дівчині не склало труднощів. Вона пробачала його у всьому, після того як закатувала черговий скандал.

Він же скористався нагодою брехав їй знову і знову. Говорив, що йде пити каву зі своєю тіткою о другій годині ночі, а жінка тіткою йому не була. Возив ночами своїх подружок, поки Дарина спала і нічого не знала.

Максим перестав дзвонити Дарині і писати, посилаючись на це «Навіщо я буду тобі зайвий раз дзвонити і писати, ми живемо разом, я не встигаю за тобою скучити».

Все це повинно було стати кінцем в їх відносинах, але головна героїня вірила, що він її теж любить і незабаром все зміниться, але зміни так і не приходили.

Взимку з армії стали повертатися друзі Максима, дівчина зрозуміла, що тепер він буде більше часу проводити з ними, і вона йому стане не потрібна.

Вона зібрала свої речі, поїхала до мами, відновила старі зв’язки. Шкода, що стільки часу було витрачено даремно, адже люди не міняються. І очевидно, що її колишній ніколи її не любив.

Related Post

Дочка пішла подивитися, що там за туманом і загубиласяДочка пішла подивитися, що там за туманом і загубилася

Я живу в невеликому містечку на півночі України. Кілька років тому я з дружиною відкрили свій невеликий бізнес – маленький магазинчик «Все для кухні». Один раз в місяць мій постачальник