fbpx

Дарина знехотя відкрила кришечку, а там…

-Люба, ти чого так рано встала? Вихідний же. -Забув? Я ж до сестри в село зібралася. Поїдеш зі мною? -Ні-і-і. Ти ж знаєш, не люблю я твою сестру. Ти вже сама. Я краще подарунок тобі на день народження куплю. Що, до речі, тобі купити?

-Е-е-е, ні, любий, нині сам придумай, що купити. А то двадцять п’ять років живемо, і все за підказками моїми даруєш. Давай сам, сам, сам…Після сніданку дружина поїхала на автовокзал, у Бориса доба, щоб якось здивувати дружину. В голову нічого не приходило.

Борис ішов по вулиці і розмірковував:На більше йому фантазії не вистачало. Вирішив зайти в торговий центр і подивитися, що взагалі продають.Спочатку він питав у продавців, що подарувати дружині. У відділі одягу його запевняли, що дружина буде в захваті від модної блузки. Але уявивши дружину в цій блузці, Борис відмовився від покупки.Ні, блузка, звичайно, красива. Але він не хотів би бачити дружину в ній…

 У магазині посуду продавці почали пропонувати всякий посуд від вазочок до сковорідок. Борис почухав потилицю і пішов далі.Зайшов в господарський відділ, в якому продавалася всяка дрібна всячина. Вже зневірився щось знайти, не купувати ж парасольку, як побачив пластикову коробочку з безліччю відділень.

Таблетниця називається.Він купив коробочку, походив по магазину, прикупивши ще дещо до подарунка. Потім прийшов додому і загорнув коробочку в подарунковий папір.Борис залишився задоволений своєю покупкою, уявляв, як дружина буде розгортати і розглядати.

Навіть розсміявся, уявляючи обличчя дружини.На наступний день Дарина зайшла в квартиру і побачила сяючого чоловіка з квітами і подарунком.Він вручив подарунок і як дитина, з нетерпінням чекав, коли дружина відкриє його:-Ну, Даша, відкрий швидше. Я ж старався.

-Таблетниця? Ти серйозно?..Вона вже хотіла закинути цю коробочку в дальній ящик, але Борис наполягав на своєму:-Ну подивися, тут же всякі різні баночки є… ну все ж підписано.

А ось тут таблетка для гарного настрою. Відкрий, будь ласка, сама, ну відкрий, не сердься. Дарина знехотя відкрила кришечку, а там… лежала золота каблучка. Борис щасливий посміхався – сюрприз вийшов.-А я і справді вирішила, що ти одну таблетницю подарував…

Related Post

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з

Жінкам заборонено їсти черешніЖінкам заборонено їсти черешні

Сьогодні черешня вважається популярною садовою культурою на території всієї України. Крім прекрасного смаку, черешня ще й дуже корисна, тому що допомагає зміцнювати імунітет і багата на необхідні організму вітаміни. Тепер