Дають – бери, не економ. Так ні, треба чоловіка до сказу довести

Моя подруга Мілана дуже вдало вийшла заміж. Її чоловік Денис просто мрія, а не мужчина. Але і тут вона умудрилася з ним посваритися, і уявити тільки через що. Такого мужика ледь не втратила через свою впертість.

Він досить забезпечений, не те щоб багатий прямо, але гроші водяться. І на Міланку головне ж, що нічого не шкодує. Дає їй гроші, каже іди купи собі гарну білизну. От вона пішла.

Прибігає на роботу в свій вихідний похвастатися, показує, дійсно, гарний одяг, досить відвертий. Я чомусь зразу подумала що дуже дорогий, але ні, виявилося підробка, вона його на ринку купила, на розпродажі. А що, там теж хороші речі є. Я згодна, є, але якщо тобі чоловік дає кількасот в валюті, вибачте на спідню білизну, то і витрачай, ні, економить.

А ще випадок був, вона ж в зал записалася, але вирішила прогуляти тренування, пішла замість цього в кафе з подружкою, пончиків наїлася.

Якось Денис про це все дізнався і відсварив її. Якби мені колись чоловік сказав, що я купила надто дешеві колготки, я б його розцілувала, а ця ще й образилася.

Дають – бери, не економ. Так ні, треба чоловіка до сказу довести. Так і шлюби руйнуються, мені б таке щастя, аби давали гроші без рахунку і ще й сварили що мало втратила.

Related Post

Був грудень, і я була одягнена відповідно. Зайшла в блок і викликала ліфт. За мною зайшов хлопець у пальто з піднятим коміром і в спортивній шапці, насунутій по самі брови. І раптом цей хлопець, простягаючи руку через мій правий бік, не бачачи кнопок, став натискати на що попало. Зараз це я згадую зі страхом. Але тоді, нічого не підозрюючи, я різко повернулася до ньогоБув грудень, і я була одягнена відповідно. Зайшла в блок і викликала ліфт. За мною зайшов хлопець у пальто з піднятим коміром і в спортивній шапці, насунутій по самі брови. І раптом цей хлопець, простягаючи руку через мій правий бік, не бачачи кнопок, став натискати на що попало. Зараз це я згадую зі страхом. Але тоді, нічого не підозрюючи, я різко повернулася до нього

Ця історія бере свій початок ще з часів, коли мені було 21 рік. У ті часи я працювала на підприємстві, яке об’єднувало школи і дитсадки. Моя старша сестра працювала зі

Поки була в Польщі, покохала іншого чоловіка, тепер не знаю, як сказати про це сім’їПоки була в Польщі, покохала іншого чоловіка, тепер не знаю, як сказати про це сім’ї

Моя історія проста та банальна до неможливості. Я вийшла заміж у 20 років. Він був моїм сусідом, ми товаришували з часів школи. Тоді мені здавалося, що він — моє кохання