Де моє золото? А золото в надійному місці, точніше в самому видному

Колись в одному з старих журналів побачив статтю про те, що жінка має як мінімум тричі зіпсувати людям життя. Традиційно це мають бути батько, чоловік та зять.

Нашим дітям пощастило більше, їх просто немає, бо у нас виросло 2 прекрасних сина, 2 богатирі, і їм то вона точно палки в колеса не буде ставити. Я не можу сказати що в мене сварлива жінка, вона ніжна, любляча, але якось по своєму.

От сьогодні наприклад всю свою гідність вона виплеснула на мене. Я встав о 8, зробив нам каву і пішов будити її на роботу.

Але щось пішло не так, і моя люба друга половинка виказала мені все що вона про мене думає і залізла глибше під ковдру. Я був навіть змирився, але будильник дуже хотів її пробудження, тому довелося знову тормошити її невдоволене кожною клітиною тільце.

На роботі в жінки стоїть контроль за відвідуванням, тому їй запізнюватися ніяк не можна. Знову приходжу і бужу, майже кричу, бо ж влетить мені що не збудив вчасно, відчуваю на собі озлоблений погляд, але що робити, така доля в мене.

Потім жінка судорожно дивиться на годинник, дає мені підзатильник і починає нашвидкоруч збиратися. Косметика, колготки, туфлі, все летить шкереберть.

Насилу врятувався тим, що треба будити дітей. Тому побіг в дитячу, підняв і їх. Чую як кричить Ніна, прибігаю, а вона виявляється не може втиснутися в спідницю, і все це щастя моє.

Але потім стало не до жартів. Коли вона попросила принести сережки з шкатулки, я машинально зачепив вазу, а за нею ще й якусь статуетку. Ніна мені очима спину просто таки пропалила. А опа, золота то нема…

Дивимося один на одного хвилину і починаємо шукати. Кругом, в сервантах, в склянках, в шухлядах і шкатулках. Немає…

Викликаємо поліцію, діти вже самі їдуть куди їм треба, і вже коли представники правоохоронних органів були під дверима я бачу що ті сережки і ще кілька прикрас на ній.

Але винен звісно хто? Я, бо вона за вагалася, а я не сказав. Подякували хлопцям, дали на каву за виклик. Поїхали на роботу. На роботі сиджу і думаю, сьогодня буде скандал. Чому? Бо я таки нап’юся як порося і Ніна буде кричати на мене. Але сама в тому винна.

Related Post