Де зустріти багатого чоловіка? Насправді я не меркантильна стерва, яка шукає чоловіків-гаманців. Але мені так набридли ніщеброди …

Досить грубо звучить, згодна. Насправді я не меркантильна стерва, яка шукає чоловіків-гаманців. Але мені так набридли ніщеброди …

Мені 36 років одна. Була одружена, але розлучилися. Залишилися з колишнім чоловіком в досить стерпних відносинах. Розлучилися без всяких скандалів. Чотири роки тому ми зрозуміли, що просто не підходимо одне одному. Ну зовсім різні. І чоловік хотів від мене дитину, але я не здатна народити.

Коротше, вже років зо два у вільний від роботи і турбот час сиджу на сайті знайомств і вважаю, що цю практику пора згортати. Толку ніякого. За два роки була приблизно на десяти побаченнях і всі побачення себе абсолютно не виправдали.

Чомусь чоловіки думають, що раз мені 36 років, то я подібна голодній собаці повинна бути рада будь-якій подачці. Це не так. Мені не хочеться зустрічатися і витрачати час на чоловіка, який не здатний прийти на побачення в чистому взутті та брюках. Останні три рази мене так взагалі без кави-чаю намагалися затягнути “в ліжко”.

Все більше стала схилятися до думки, що нормальні мужики на сайтах знайомств не жила. Мені такі не траплялися. За два роки повинен був попастися хоч один нормальний, але ні …

Приблизно на половині побачень мене намагалися розвести на гроші в стилі “оплати рахунок, я гаманець вдома забув”. Мені не складно оплатити, але виглядає все це якось … ганебно.

Начебто не дурочка, та й за собою стежу … Шкода, що так складно знайти просто нормального чоловіка, який може оплатити свою половину рахунку, не кажучи вже про весь.

You cannot copy content of this page