Перейти до вмісту

Декілька разів хвилювання з’являлося у свідомості чоловіка, але він подумав про себе, що дружина просто вирішила влаштувати йому черговий сюрприз до ювілею. Ну, любить вона цю справу, треба підіграти. А коли за годину в кишені задзвонив телефон, роздобрілий і веселий винуватець урочистостей навіть спершу не зрозумів, чому він чує незнайомий чоловічий голос із номера телефону власної дружини

Коли розумієш, що на п’ятому десятку в тебе все ще не з’явилися діти, починаєш простіше ставитися до цього. Ну так сталося. Не поталанило. Що вже тепер вдієш, світ на них клином не зійшловся, на дітях цих. Зате можна жити собі на втіху, робити ризиковані дії, не відволікатися на турботу про чуже життя.

Коли твої однолітки відкладали кожну копійку, ти жив, працював, створював. Тепер у тебе більше можливостей та менше боргів. Не лише перед ненародженими дітьми. А ще перед банками. Адже маленькі дітки — маленькі проблеми, а дорослі – це вже великі. А оплатити навчання в інституті власній дитині в наш час дуже недешево. А потім що, ще й квартиру купити треба! Бездітні таких проблем не мають.

Тому Тарас Олексійович був майже завжди в хорошому настрої та доброму здоров’ї. На підлеглих не кричав, дружину любив, на роботу ходив виспаним і ситим.

До речі, про це. Років уже п’ять, як вони з дружиною підсіли на якусь кулінарну передачу і з того часу дуже погладшали. Тарас Олексійович ще нічого, тримався. А ось його дружина, Олександра Ігорівна, зовсім пустилася берега.

При її зрості близько метра вісімдесят, це було видно навіть здалеку. Талія у жінки була відсутня, а красиве велике намисто на шиї, яким вона раніше так пишалася, перетворилося на об’єкт, що позначає те місце, де раніше цю саму шию можна було хоч якось спостерігати. У любові до смачної їжі є свої наслідки.

Проте дружина великого начальника любила наряджатися і доглядати себе. Так що її шафа була забита сукнями великого розміру, на бірках яких виднілися численні «ікси» там, де одяг мав вказувати розмір. І останнім часом цих іксів ставало дедалі більше.

«Як завжди, погрубішала до літнього сезону. Просто якесь прокляття», – тільки й думала пані Олександра.

Ось і того дня, на п’ятдесятирічний ювілей рідного чоловіка, Олександра, як завжди, запізнювалася.

Випорхнувши з квартири з самого ранку, вона залишила чоловіку записку про те, що підійде в ресторан ближче до вечора. Адже їй треба зібрати себе, а ще зробити фірмову «шикарну» зачіску. Про звички своєї коханої чоловік знав і, голосно зітхнувши, лише відклав записку убік.

Не чекаючи вечора іменинник покликав друзів, щоб вони, без особливого контролю та жіночого нагляду, змогли розслабитись у суто чоловічій компанії. У хід пішли легкі міцні напої та закуска.

Вже потім, коли всі були на місці і вечірка почалася, Тарас Олексійович кілька разів намагався додзвонитися до дружини, але марно.

Декілька разів хвилювання з’являлося у свідомості чоловіка, але він подумав про себе, що дружина просто вирішила влаштувати йому черговий сюрприз до ювілею. Ну, любить вона цю справу, треба підіграти.

А коли за годину в кишені задзвонив телефон, роздобрілий і веселий винуватець урочистостей навіть спершу не зрозумів, чому він чує незнайомий чоловічий голос із номера телефону власної дружини.

На іншому кінці дроту з ним привітався якийсь чоловік. Невиразно представився та привітав Тараса Олексійовича одразу з двома приводами. По-перше, з днем ​​народження його самого. А по-друге, з днем ​​народження його сина.

«Хлопчик народився міцненький, під 5 кіло вагою. Породілля зараз відпочиває, але, як тільки зможе, сама передзвонить. До речі, адреса пологового будинку…»

Через 15 хвилин таксі бізнес-класу привезло абсолютно тверезого батька до самих дверей лікарні. Дружина вже на той час відпочила і радісно посміхалася. Хто ж знав, що їхній первісток з’явиться так раптово?!

Виявилося, бути при надії можна і у віці під 50. Однак у цьому випадку треба стежити за своїм здоров’ям загалом та вагою зокрема. Інакше можуть траплятися такі сюрпризи.

Тарас Олексійович завжди вважав себе міцним чоловіком, здатним стримати будь-які емоції. Але цього разу самовладання підвело його, і він не зміг стримати сльози.

Це був найкращий подарунок у його житті. Начхати, що раніше він думав, що бути бездітним це благо. Він буде батьком та ще й сина. Що може бути кращим для чоловіка його віку?

Він плакав, а разом з ним плакала і його втомлена, але незмірно щаслива дружина. Тепер у них двох почнеться нове життя.