День, коли наречений не прийшов на весілля – найкраще, що траплялося зі мною

Але 7 років тому мені так зовсім не здавалося. Тоді я відчувала відразу всі негативні емоції відразу, але найсильніше сором, ненависть і злобу. Кинути мене в такий день! Знайшли нареченого тільки через дві доби після невдалого весілля.

Йому, бачте, було соромно особисто мені сказати, що він сумнівається в правильності рішення, тому вирішив не з’являтися на весілля.

Для мене це був день ганьби. Зате саме завдяки цій події я познайомилася з чоловіком, який в даний час і є моїм чоловіком.

Хлопець повинен був бути водієм на нашому весіллі. А коли я вся в сльозах вибігла з РАГСу і сіла в автомобіль, ми поїхали за місто. Уже через тиждень після цього ми стали зустрічатися.

Ще через два роки розписалися. П’ять років – політ нормальний. Зараз я думаю, що все, що не відбувається – все на краще. Викреслила свого колишнього з життя. Навіть чути нічого не хотіла про нього.

І лише недавно дізналася, що колишній перетворився на алкоголіка – з диспансеру не вилазить, родичі його постійно кодують, але без належного ефекту.

Як добре, що цей “чоловік” втік з весілля, інакше б мені довелося з ним мучитися.

You cannot copy content of this page