День мого весілля розпочався просто чудово. Мені зробили чудовий макіяж, фотограф влаштував фотосесію. Мама пурхала навколо мене як метелик, говорячи про те, що нареченого ще немає

День мого весілля розпочався просто чудово. Мені зробили чудовий макіяж, фотограф влаштував фотосесію. Мама пурхала навколо мене як метелик, говорячи про те, що нареченого ще немає.

-Скоро приїде, – сказала я мамі. -Не переймайся!
-Та час би, а то всі вже приїхали, треба було б конкурси проводити, – турбувалася мама.

Наречений хоч і спізнився, та приїхав. Я була цьому рада! Сказав, що пізно прокинувся, бо друзі влаштували йому парубочий вечір.

За кілька годин, коли всі гості вже сиділи у ресторані, ведучий запросив друзів нареченого сказати тост. У центр зали вийшло п’ять найближчих друзів мого чоловіка. Ілля – один із друзів – був вже сильно п’яний.

-Дорогий мій друже, я вітаю тебе з цим прекрасним днем, – почав Ілля. -Сьогодні ти прощаєшся зі своїм холостяцьким життям. Соковита блондинка, з якою ти розважався вчора, ніколи тебе не забуде!

-Так, стоп! – промовив ведучий і вихопив у Іллі мікрофон.

Зал затих. Я була в шоку. Мій чоловік мені зрадив? Не вірю. Я не розуміла, що відбувається. Гості дивилися один на одного. Ілля зрозумів, що ляпнув зайве.

Чоловік намагався мені щось сказати, але я його не чула, все було, як у тумані. Я вдарила його букетом і вибігла із ресторану.

Чоловік зізнався, що зрадив мене. Я рада, що дізналася про це в день весілля, а не через кілька років. Зараз ми розлучаємося.

You cannot copy content of this page