День весілля. Влітає якась жінка і підбігає до нього починає кричати що її дочка від нього вагітна. Нас не встигли ще розписати. І він тут же зізнається що був момент раз що він сильно загуляв і 1 раз був з цією дівчиною. І що раз так вийшло то він іде до неї заради дитини. Тобто він мене кинув в день весілля

Дуже багато років тому мені потрібно було поїхати в столицю на захист диплома. Я з невеликого міста. І у нас в місті є філія університету. Але тоді система така була що вчишься у себе в місті, але багато викладачів іноді приїжджали з столиці. А на захист диплома треба було вже їхати нам в сам університет в столицю.

І ось я поїхала. Так вийшло що дипломи брали за алфавітним списком. І я вийшла однією з перших. Далі мені треба було чекати свою одногрупницю яка є і моєю подругою. І я вийшла просто присіла біля універу на вулиці і чекала. Чекати треба було довго.

Вийшов і присів біля мене симпатичний хлопець. Почав зі мною знайомиться. Виявилося він з однією з скандіавнскіх країн. І його друг навчався в цьому універі, а він просто прилетів разом з другом що б країну подивитися. І йому теж треба було його чекати.

Ну ось ми сиділи дуже довго спілкувалися, потім обмінялися телефонами. Тому ми пару раз зустрічалися в кафе. Тоді я в цьому місті затрималася на пару днів.

Далі я поїхала додому в своє місто, а він полетів до своєї країни. Але він став до мене прелітати, запропонував бути його дівчиною.

Познайомив мене зі своїми батьками. Я там у нього теж бувала. Це були мої перші відносини в моєму житті. Я його дуже сильно кохала.

Тривали такі відносини у нас 3 роки. І ось раз він прилетів разом зі своїми батьками, зібрав і моїх родичів і при всіх зробив мені пропозицію вийти за нього заміж. Я погодилася.

Ми зібрали всі необхідні документи для шлюбу. Подали куди потрібно документи. Весілля в його країні. День весілля.

Влітає якась жінка і підбігає до нього починає його бити і кричати що її дочка від нього вагітна. Нас не встигли ще розписати. І він тут же зізнається що був момент раз що він сильно загуляв і 1 раз був з цією дівчиною. І що раз так вийшло то він іде до неї заради дитини. Тобто він мене кинув в день весілля. У нього зараз все добре у нього вже 3 дітей.

А у мене ніякого особистого життя взагалі. Я довго після цієї ситуації не могла прийти в себе. І думала що закохатися більше ніколи ні в кого не зможу.

Але змогла через кілька років. Один чоловік почав за мною доглядати. І я все таки закохалася в нього. І повірила йому. Тривали у мене з ним стосунки рік. Але як виявилося я йому потрібна була для прикриття.

Він мене просто використав, був раніше одружений, у момент коли він зі мною познайомився він був розлучений. Він розповідав що ось він розлучився тому що дружина його зрадила і пішла від нього. Але це він зраджував дружині з дуже жахливою жінкою що по зовнішності що за характером. І коли він розлучився, його батьки коли він привів цю жахливу жінку не визнали її і заборонили йому взагалі з нею спілкування і що небудь.

Так само на його роботі його почали уникати через цю жахливу жінку не запрошувати його на зустрічі і куди або що потрібно для його роботи. І він просто придумав хитрий хід. Знайшов мене, знайомив з батьками своїми, замилювати їм очі що ось у нього є дівчина така яка його батьків влаштує. На зустрічі на роботу брав з собою. А сам за спиною ходив зраджував мені.

Після цього я думала що ось ще зверху отримавши черговий удар. Я вже точно не зможу ні в кого закохаєтися і ні з ким пробувати відносини.

Але в травні цього року я познайомилася з одним хлопцем в інтернеті. Ми багато спілкувалися. Так знаю можливо хтось засудить і скаже як це можна по інету закохатися. Але я в нього закохалася.

На початку липня він сказав що хоче до мене прилетіти познайомиться. Показав що він купив квиток вже навіть на 25 липня й навіть записав себе на маршрутне автобусне таксі з ареропорта до мого міста. Я так чекала цього й знову повірила що можливо нарешті я знайшла свого чоловіка і у мене будуть нормальні відносини які можливо в сім’ю переростуть. Але він так і не прилетів. Тому що його не стало 19 липня.

Я не розумію чому у нього життя добре склалося особисте життя, а у мене ні? Адже це ж не я його зрадила, а він мені. Кажуть ось часто “На чужому горі щастя не побудуєш”. Так будують як виявляється все прекрасно і все у них пресрано.

Ось мій перший хлопець добре живе з тією дівчиною, має 3 дітей. А я нічого. І причому та дівчина що з ним спала вона знала що у нього скоро весілля. Але їй було пофіг. Але він теж винен раз таке робив до весілля.

Related Post

Закохався у Ірину ще 2 роки тому, але до сих пір не зізнався їй у цьомуЗакохався у Ірину ще 2 роки тому, але до сих пір не зізнався їй у цьому

Хочеш бути щасливим – тримай дистанцію у відносинах Два роки тому познайомився з дівчиною на роботі, вона була  моя напарниця. Дуже хороші відносини зародилися зі старту, дуже дружні, теплі і

Сашко мені здається здогадується, що в моєму серці немає місця для нього. Але це ще не всеСашко мені здається здогадується, що в моєму серці немає місця для нього. Але це ще не все

Привіт мене звуть Аліна і мені 23 роки. Моя історія почалася 4 роки тому, коли я познайомилася з Романом, він був старшим на 8 років. Ми просто були знайомими і