fbpx

Десь прочитала, що люди готові доплачувати за вагони без дітей – і я дуже згодна. Готова. В межах розумного, але безумовно готова. Ось уявіть. Я їду з півночі на південь, з вахти додому, більше доби. Купе є купе, і не дивлячись на те, що начебто і окремий простір, а все одно всі поруч

Готова доплачувати за вагон без дітей.

Теж хочу розповісти про дорожні неприємності, тільки не про грубих таксистів і хамів в маршрутках, а про поїзди.

Десь прочитала, що люди готові доплачувати за вагони без дітей – і я дуже згодна. Готова. В межах розумного, але безумовно готова.

Ось уявіть. Я їду з півночі на південь, з вахти додому, більше доби. Купе є купе, і не дивлячись на те, що начебто і окремий простір, а все одно всі поруч.

І якщо я беру купе, щоб не бачити брудні шкарпетки у обличчя і не слухати п’яний базар – а він неминучий в вагонах, і не кажіть мені, що в поїздах не можна пити. П’ють і в фірмових поїздах, посміхаються і п’ють.

Люди їдуть з вахти додому, вони просто не можуть без цього!

Правда, не тільки я одна така розумна і хочу спокою. Батьки з дітьми теж не хочуть слухати базар і бачити брудні шкарпетки. Так ось і опиняємося в купейному вагоні я – і купа дітей. А так хочеться відпочинку.

Чомусь вважається, що раз я жінка, значить, зрозумію і не буду злитися, коли дитина захоче спочатку по-маленькому, потім поїсти, потім помалювати, потім пострибати на ліжку, потім відкрити-закрити двері вже всоте, щоб подивитися, як вона засувається, потім знову поїсти, потім капризи, коли пройшла тітонька з іграшками, а мама нічого не купила.

Ні! Я хочу просто полежати спокійно і почитати книгу. Подивитися фільм (в навушниках, зауважу!). Так просто полежати без того, щоб вуха піддавалися впливу дитячих криків. Але матусі цього не розуміють. Я ж жінка. Значить, посміхаємося і махаємо.

Біганина по вагону з ранку до ночі – окрема пісня. Дітей не втримаєш стільки часу під замком, я розумію, але чому вони можуть збиратися в одному купе і кричати всі разом в той час, поки інші люди сплять?

“Ну це ж діти”. Окей, але в більшості випадків це діти, які вже розуміють людську мову. Хіба не можна їх приструнити?

В результаті я плачу не за те, щоб не бачити брудні шкарпетки, а за те, щоб слухати нескінченний тупіт ніг, вереск і плач.

Я дійсно готова доплачувати за вагон без дітей. Це не дискримінація.

Я просто хочу, щоб мій особистий простір не порушували. Хочу подорожувати і насолоджуватися, наскільки це можливо, поїздкою по нашій неосяжній країні.

Але все це може запросто зіпсувати натовп волаючих дітей. І тоді це вже не поїздка, а час стримуваного роздратування. А чому я повинна платити за те, щоб мене дратували?

Related Post

Мій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроківМій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроків

Зазвичай батьки намагаються подавати хороший приклад своїм дітям. На жаль, мої навпаки показали, як робити не треба. Тато часто зраджував мамі, вона була дуже тиха і слабка за характером, тому

Почали жити разом, але відчуваю себе як в гостяхПочали жити разом, але відчуваю себе як в гостях

Я погодилася з’їхатися зі своїм хлопцем, але в його квартирі мені некомфортно. Я добре себе почуваю на своїй території, в будинку, який належить мені, де мої правила і я господиня.