Деякі наші правила догляду за собою викликають у європейок подив, розповідаємо, які є відмінності

Цілком очевидно, що люди з різних країн можуть мати різні звички. Це також стосується такого поняття, як загальна гігієна. Нам довелося тривалий час пожити в Європі, тому ми дізналися про їхні звички трохи більше.

Відсутність ванн

Як виявилося, більшість європейців віддають перевагу душам замість ванни. У багатьох навіть не встановлені ванни. Справа в тому, що рахунки за комунальні послуги там пристойні, тому доводиться економити.

А якщо немає можливості хоч раз на тиждень поніжитися у ванні, то навіщо її встановлювати? Саме так і розсудили прозорливі європейці. Тому у них душова кабіна замість ванни. Практично та й місця менше займає.

Корок у раковині

Деякі європейці не вмиваються проточною водою. Це поширено не у всіх країнах, але часто зустрічається серед англійців, португальців та іспанців. Вони закривають раковину пробкою, набирають воду, а потім вмиваються. Так витрата води набагато менша.

Посудомийка у допомогу 

У багатьох європейських будинках стоїть посудомийна машина. Це не тільки для того, щоб витрачати менше часу на миття посуду. Виявляється, це ще й добряче економить воду. Набагато дешевше включати повністю завантажену посудом машину щодня, ніж зливати літри води марно.

Контроль за проточною водою

Попередні пункти показали, що європейці дбайливо ставляться до води та її витрати. Неможливо зустріти європейця, який допустив би, щоб вода просто текла в каналізацію.

Мити тарілку губкою, доки вода просто тече поряд? Кричуща розтрата. Європейці звикли закривати кран щоразу, коли немає потреби у воді. Економія на кожному кроці. Нам непогано б у них повчитися!

Загальна гігієна та спідня білизна

Ще одна важлива відмінність між нами та європейками — підхід до купівлі спідньої білизни. Європейські жінки готові витрачати багато грошей на спідню білизну, постійно її оновлюючи.

Навіть маленька затяжка – це привід викинути набір. Ми ж схильні лагодити та відбілювати бюстгальтери, поки є така можливість. Можна довго сперечатися про те, хто тут правий, а хто ні.

Як бачиш, загальна гігієна відрізняється у різних країнах. Звичайно, це не істина в останній інстанції. Не дивуйся, якщо в якійсь родині зовсім не так. Впевнені, якщо поставити собі за мету і пошукати, то навіть у сусідніх квартирах знайдуться відмінності.

Related Post

Шкодувати у старості ми будемо не про те, що мало подорожували або погано виховували дітей …Шкодувати у старості ми будемо не про те, що мало подорожували або погано виховували дітей …

У житті кожної людини настає період, коли вона підводить свої життєві підсумки. І тоді, коли робляться уроки над помилками, настає мудрість. Зазвичай це настає в поважному віці. І тоді, озираючись

Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!

З ранніх років мати (Оксана Сергіївна) поводитися зневажливо мою кохану (Таню). Як би вона не зробила – все не так. Пил на підвіконні – отримай запотиличник, суп не солоний –

Мій вчитель з математики став моїм чоловікомМій вчитель з математики став моїм чоловіком

У школі у нас постійно змінювалися вчителі математики. Навіть у старшій школі майже кожні півроку був новий учитель. Але тільки не в одинадцятому класі. До нас прийшов хлопець тільки з