fbpx

Дежавю по-жорсткому: відносини з одруженими

У моєму житті було всього два серйозних романа. І обидва сталися з одруженими чоловіками. Смішно, що обидва рази вони протікали за схожим сценарієм.

Красиве знайомство, ефектні подарунки, широкі жести з боку залицяльників, побачення і викриття.

Обидва рази чоловіки виявлялися одруженими і я для них була дівчиною для відпочинку. Знаєте, що смішно?

Вони обидва говорили приблизно схожі фрази. Говорили, звичайно, різними словами, але сенс був однаковий: “я з дружиною скоро розлучуся”, “ти для мене єдина”, “не йду від дружини через дитину”, “потерпи ще трохи”, “дружина мене не розуміє “.

У перший раз такі стосунки тривали довго: майже три роки. Всі ці три роки він пудрив мені мізки і придумував чергові небилиці, чому ми не можемо бути разом.

Втомилася бути коханкою. Порвала з ним.

Вдруге все було аналогічно. Та ж сама брехня, ті ж заїжджені фрази. Мені стало здаватися, що вони діяли за однією методичкою. Я не розумію, є якісь курси, де чоловіків вчать шаблонній брехні?

Вдруге стосунки тривали недовго: три тижні.

Не розумію, я проклята чи що, що до мене тільки одружені чіпляються ?!

Related Post

Дружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінкиДружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінки

Жила-була звичайна сім’я. Дружина займалася господарством, а чоловік ходив наліво. І думав, що ніхто і ніколи не зловить його на зраді. Але ще у подружжя була собака. Так часто буває

За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.

Подруга дружини Вірочка непосильною працею заробивши грошей і сумлінно закічивши навчання курсів з водіння (якщо їх взагалі можна назвати навчальними), придбала собі новенький Фіат Пунто. Придбання “обмили”, фари і скло