Дідусь гадав на кавовій гущі, і сказав що моїй красі позаздрили і чимось напоїли, що мені приніс шкоду перший хлопець, з яким я переспала – Валік

Мене звуть Яся, мені 23. Розповім вам дуже душевну мою життєву історію. Вона триває і зараз.

До 23-х років я зустрічалася з багатьма хлопцями, більше за симпатією, без кохання. А кохання було все-таки в 19 років, справжнє кохання.

Я розповідатиму все послідовно. Я дівчина дуже красива: струнка і розумна (маю 2 вищі освіти). Здавалося б створена для ласки і любові, але все не так просто.

У свої 15 років я почала ходити на дискотеки, і зустріла хлопця Валіка, який був на багато старший за мене (23 роки йому було). Перший хлопець романтика, інтриги і заздрість подруг з боку. Терпіла, тому що не могла дати йому все що він хотів.

Паралельно я дружила з іншими хлопцями (у мене дуже багато друзів і дівчат, і хлопців), і мені почав симпатизувати хлопець Вітя, який водив мою подруги додому з дискотеки. Я помічала за ним теж знаки уваги. У них все-таки нічого не вийшло і через деякий час ми з ним почали зустрічатися.

Кожен раз, коли ми поверталися додому (він мене проводжав) з нами чіплялася йти ще одна дівчина Юля (подруга моєї подруги). Мені вона чимось не подобалася тоді. І це повторювалося кожен раз, мені дуже набридло.

Одного разу в магазині до мене підійшов хлопець Юлі і сказав що Вітя з нею листується. Мені стало якось ніяково. Цього ж вечора я Вітю запитала про це, він лише підтвердив і сказав, що йому треба час, що він хоче залишитися поки що один. Мені дуже боляче було. Я його намагалося повернути, але на шляху були завжди якісь перешкоди.

Багато часу пройшло і води витекло. Часто ми з Вітею зустрічаємося на Днях народження у спільних знайомих. У нього вже сім’я і дитина, він не щасливий. Я теж. Мої подруги всі повиходили заміж, вже народити дітей.

Через це у мене почалася велика депресія. І я звернулася до одного мудрого діда, який погадав на кавовій гущі. Багато чого він сказав хорошого, все правда. І дуже багато поганого: що моїй красі позаздрили і чимось напоїли, що мені приніс шкоду перший хлопець, з яким я переспала – Валік.

Через це я не вийшла заміж у 22 роки за мого коханого Вітю, який накреслений долею. Мені після слів дідуся стало так боляче і прикро.

Related Post

Сильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргамиСильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргами

Кредитні борги мають особливі властивості, адже вони зазвичай розраховані на довгий термін. За цей час людина може звикнути до усвідомлення того, що вона завжди буде боржником. Такі думки народжують негативну