Діти між нами вчора мені сказали, що хочуть жити лише зі мною. Що вони бояться своєї матері

Добрий день милі дівчата. Може є тут людина, яка може мені допомогти порадою. Або був у такій ситуації. Справа ось у чому. 5 років тому розлучився з дружиною. По сумі аліментів домовилися. Її все влаштовувало. Я платив хороші аліменти. Все було добре.

До того моменту, як з’явилася дівчина в моєму житті. І колишня як з ланцюга зірвалася, мовляв, нова сім’я відроджується. Вона каже, що я зобов’язаний всі гроші, які я заробляю, приносити їй. А не витрачати на створення нового гнізда.

Я вирішив підкупити її грошима. Став платити по 15 тисяч на місяць. Думаю ну ладно. Може охолоне. Настало літо. Ми зі своєю дівчиною та дитиною від першого шлюбу (її донька) вирушили на море, і все… З цієї миті я більше не бачив своїх дітей.

Після того, як колишня дізналася про нашу відпустку, у неї як дах знесло. Постійно налаштовує дітей проти мене. Говорила дітям, що я її принижував. Так пройшло пів року. Вона перевела дітей до іншої школи. Я не знав про це до вчорашнього дня.

Нещодавно зібрався і поїхав до них у нову школу, дуже скучив. Думаю, погуляємо, поїмо смачненького. І забрав їх з уроків раніше, на пару годин. Мої батьки теж були, їм онуків також не давала колишня побачити. Так трохи посиділи у кафе. І я їх відвіз до колишньої дружини.

Вона мене мало не вбила за це. Погрожувала поліцією. А я всього лише хочу спілкуватися зі своїми дітьми. Вона сказала що я їх більше не побачу. Моя дівчина каже що б я подавав на колишню до суду.

Діти між нами вчора мені сказали, що хочуть жити лише зі мною. Що вони бояться своєї матері. Вона часто їх сварить.

Що мені робити, я не знаю. Я люблю своїх дітей. По хорошому з нею не домовиться. Ще й суд зазвичай надає перевагу боку матері, тому мої шанси виграти опіку менші. З чого можна почати діяти?

You cannot copy content of this page