ЦЕ EASY Життєві історії Діти втекли з дому, бо хотіли щоб їхні батьки жили разом, сусідка все зіпсувала

Діти втекли з дому, бо хотіли щоб їхні батьки жили разом, сусідка все зіпсувала

Марина виховувала сина сама. Батько пішов від них коли малому було не більше року. У них не було ні в чому потреби. Жінка працювала педагогом, іноді брала додаткову роботу і займалася репетиторством.

Михайло теж сам виховував доньку. Правда в нього історія більш трагічна. Дружина померла ще при пологах, тому довелося взяти дівчинку собі. Дитині не вистачало жіночої уваги, але всі жінки які у нього з’являлися явно не підходили на роль матері.

Коли їхні діти пішли до школи, то дуже здружилися, і часто ходили в гості один до одного. Одного разу вони вирішили що треба діяти і дуже хотіли звести батьків, щоб ті почали жити разом. Так і в малої б мама була і у хлопчика тато з’явився.

Діти трішки перестаралися. Але загалом вийшло дуже правдоподібно. Підлаштували втечу з дому, взяли ключі від дачі Михайла і подалися туди готувати їм романтичний вечір.

Марина та Міша просто збилися з ніг, шукаючи малечу. На той момент вони були в 3 класі, тому їх батьки так переживали. Діти ще ж, могли всунути свою голову куди не треба, в голову лізли самі неприємні відчуття і думки.

Тривогу перебила сусідка Міші, яка проходила повз дачі і побачила як там хтось намагається відкрити двері. Або темно, вона не бачила хто саме, але точно була впевнена, що там хтось є, тому і подзвонила.

Діана, донька Міші, коли сумувала за мамою і злилася за татом дуже часто туди тікала. Тому Міша зразу зрозумів що діти там.

До найближчої електрички було ще 5 години. А перед цим Міша хильнув пива, тоді Марина і запропонувала сісти за кермо. Їхали вони надто швидко. Але весь цей час Михайло просто дивувався сміливості жінки, її рішучості. Інша б вже дзвонила в поліцію і волосся на голові рвала, а ця тримається.

Приїхали, знайшли своє чадо. Але кричати на них сил вже не було. Зате був накритий стіл з шампанського, цукерок і фруктів. Діти втекли на гору грати в відеоігри, а батьки тепер кожну річницю свого весілля святкують там, де все починалося.

Related Post

Сергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинкуСергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинку

У Сергія була дружина, але не така, з якою він би хотів прокидатися в одному ліжку. Олеся була старша за нього на десять років, жінка не доглядала за собою, та

– Ми з чоловіком прожили 20 років разом, а потім вирішили розійтися, але одна випадковість все змінила– Ми з чоловіком прожили 20 років разом, а потім вирішили розійтися, але одна випадковість все змінила

Вони прожили разом довгих 20 років, але якось так раптом розлучилися. Обидва зрозуміли, що не відчувають потреби одне в одному, чудово можуть обходитися порізно, і тихо, мирно розійшлися. Уже рік