fbpx

Дівчина думає, що я поприколюватися над нею хочу, посміятися і кинути, ну, або забився там з кимось. У щирість почуттів не вірить, боїться, що кину. Але нічого, я хлопець упертий, нікуди вона від мене не дінеться

Всі навколо на мене дивляться з осудом або гидливістю. Я – молодий хлопець, 27 років, високий, підкачаний, регулярно ходжу в зал, правильно харчуюся, стежу за собою. Це не хвастощі, а чиста правда – дівчата задивляються натовпами, самі знайомляться, номери дають, а що я? Я повненьких люблю.

Було три дівчини за все життя, з усіма серйозні відносини, всі важили за 75 кг. Виглядали ми, напевно, комічно, але мені пофіг. Знаєте, ось крутяться навколо всі ці дощечки, у яких кістки обтягнуті шкірою і тільки очі видно, друзі на них слину пускають, а мені їх погодувати хочеться.

Дівчата, що з вами таке? Та й мужики теж. Ви ж не собаки! Ні, у мене були стосунки зі стрункими дівчатами, знайомства, все таке. Але для них головне – це те, як вони виглядають в ліжку, а відчуття не важливі. Для мене це все одно, що з лялькою гумовою спати – задоволення одностороннє і сумнівне.

А ось дівчата в тілі – це ж ласий шматочок. І помацати є за що, і подивитися. І поводяться вони, як в останній раз – з повною віддачею, не заморочуючись, чи добре білизна сидить. Так кому воно взагалі потрібно в ліжку, ця білизна ?!

Найнеприємніше відбувається зараз. Познайомився з дівчиною – невисока, доглянута, миленька, щічки пухкі, рожеві. Так подобається, що сил немає.

Намагався підкотити – ніфіга. Вона на мене навіть не дивиться, хоча друзі кажуть, як тільки я відвертаюсь – погляди кидає. Катував її подружку, виявилося – вона думає, що я поприколюватися над нею хочу, посміятися і кинути, ну, або забився  там з кимось. У щирість почуттів не вірить, боїться, що кину. Але нічого, я хлопець упертий, нікуди вона від мене не дінеться.

Всім іншим раджу – шліть до біса стереотипи, вони вже дістали. Живемо один раз, треба насолоджуватися.

Related Post

10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти

І чому ми так часто забуваємо про ці прості правила? Одне з найпопулярніших питань, яким задаються дівчата при схудненні: чому одні їдять і не товстіють, а інші змушені себе обмежувати? Причин