Дівчина мого брата дозволяє собі багато зайвого за його відсутності

Жили ми з братом якийсь час удвох в одній квартирі. Потім він познайомився з дівчиною, почав зустрічатися з нею. А потім взагалі з’їхав до неї.

Але річ у тому, що його дівчина, коли приходить до мене, поводиться як удома. Навіть починає командувати.

У брата залишилися речі, які він ще не встиг забрати. А дехто спеціально залишив. Прийшла його дівчина, відчинила двері ключем мого брата нашу квартиру. Зайшла і почала питати мене, де його джинси. Я сказала, що я не знаю. Я й справді, не знаю, оскільки ніколи не риюся в його речах.

Вона, грубо відіпхнувши мене, пройшла в кімнату, почала відкривати шафи і нишпорити там, навіть не запитавши мене. Потім забрала два вішаки, навіть не сказавши мені. Потім сказала, щоб я їй віддала його набір для гоління. Я сказала, що брат спеціально залишив його, щоб залишаючись ночувати в цій квартирі, міг поголитися в мене. А вона в наказному тоні: «Давай швидко, я тобі говорю».

Я ніяк не прореагувала. Так вона сама зайшла у ванну та почала там шукати. Навіть у моїх речах копалася. Мене таке нахабство просто розлютило, але я стрималася. Ця її безпардонність лазитиме в шафах і ящиках. Тут я мешкаю, а не вона.

Їй я казати нічого не стала. Потім подзвонила братові і спитала, чому вона прийшла з його ключем. Брат почав пояснювати це тим, що він мені дзвонив і хотів попередити, але я не брала слухавку. Сам він не зміг приїхати, тож попросив її.

Мова йшла тільки про його джинси. Але якщо вона забрала ще речі, то нічого страшного і не варто через це сваритися. Я просто проти такої зневажливої ​​поведінки та нахабства.

Коли брат поруч вона розмовляє зі мною мило і посміхається. А коли ми з нею вдвох, вона починає розмовляти зі мною зневажливо. Навіть намагається мною командувати. Я від такої поведінки навіть гублюся.

І ще мені не подобається той факт, що брат їй дає ключі від нашої спільної квартири. Адже вона може прийти за моєї відсутності, взяти речі, які їй не належать. І що я потім доведу.

Та й неприємно мені думати, що вона копатиметься в моїх речах за моєї відсутності. Навіть якщо вона прийде з братом, я впевнена, що так поводитиметься. Скрізь заглядати. Ще й з братом також посварюся. Що робити?

 

Related Post

Чоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонкиЧоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонки

Ми хотіли купити машину відразу після весілля, але якось не виходило. Турботи, пов’язані з облаштуванням будинка, займали весь час і забирали все вільні кошти – багато молодят мене зрозуміють. Через