Дівчина побачила невинну переписку з моєю колишньою і вирішила, що я зрадив

Зустрічаюся з дівчиною 3,5 року, дуже її люблю, хочу, щоб у нас було спільне майбутнє. Але рік тому випадково зустрів колишню. Для мене вона завжди була радше інших. Після нашої зустрічі написав їй, що хочу побачитися. Зараз вже не розумію – навіщо.

Моя дівчина побачила цю переписку, ми посварилися. Правда, потім помирилися. Але недавно колишня написала мені: «Привіт», на що я відповів: «Чого хотіла?» На цьому листування завершилася. Моя дівчина знову побачила повідомлення і вирішила, що ми спілкуємося, що між нами щось є.

Я спробував довести, що це не так, що я ніколи їй не зраджував. Запропонував навіть подзвонити тій моїй подрузі і запитати у неї. Але моя дівчина відповідає на це, що ми змовилися, що я вже одного разу її зрадив … Вибачатися не хочу, бо не відчуваю себе винуватим. Ми на межі розриву. Дівчина зізнається, що любить мене, але не вірить. Що робити? Як її переконати?

Дмитро, 21 рік. Порада від психолога.
Так, Дмитро, історія, на мій погляд, склалася непроста. Знайти вихід з неї буде важко. Я б запропонував для початку отримати з вашого досвіду деякі уроки.

Відносини будуються не тільки на любові, а й на довірі. І це різні речі. Як ви бачите самі, одного кохання може і не вистачити.
Довірчі відносини будуються повільно, а зруйнувати їх просто. Причому навіть через, здавалося б, невинність.
Крім любові і довіри у відносинах має ще бути повага до партнера – до його кордонів, інтересів і почуттів.
Вам би слід було двічі подумати, перш ніж призначати зустріч колишній, і вже точно слід було б краще ховати свій телефон. Можливо, звичайно, і дівчина порушила ваші кордони, прочитавши особисту переписку. Можливо, взаємна повага – це якраз те, чого не вистачає вашій парі.

Що ж робити тепер?

По-перше, розумію ваше небажання вибачатися. Але думаю, що ви як мінімум щиро жалкуєте, що заподіяли біль коханій людині. Ось так і скажіть: «Бачу, що тобі боляче. Розумію, що тепер тобі складно мені повірити. Дуже шкодую про це. І як і раніше сильно люблю ».

По-друге, прийміть, що миттєво довіра не повернеться. Ви вже не зможете зробити так, як було. Не мучте одне одного марними спробами щось довести. Дайте одне одному час.

По-третє, рекомендую прояснити для себе відносини з вашою колишньою дівчиною. Ось це саме «не знаю, навіщо хотів з нею побачитися» дуже схоже на незавершені відносини. Щось таке між вами залишилося. Що? Щось все-таки вас потягнуло ж до неї? Можливо, це також вкаже, чого особисто вам не вистачає в нинішніх відносинах. І в потрібний момент, дуже обережно, ви зможете про це розповісти вашій коханій. Поділитися переживаннями. Але, повторюся, з великою обережністю, розуміючи, що ви це робите як знак довіри і близькості, а не з бажання щось довести.

Ну і крім того, якщо ви все-таки вирішите залишитися разом, дана ситуація дуже добре підходить для розмови про відносини, межі і довіру між вами. Спробуйте розповісти одне одному, що для вас означає довіра в парі, а що її порушує. Де проходять ваші особисті кордони, а в чому ви єдине ціле? Чи готові ви поважати кордони одне одного і при цьому бути парою? Спробуйте якомога більше для себе прояснити. Ясність створює безпеку і, як наслідок, – довіру.

You cannot copy content of this page