fbpx

Дівчина в’є з мене мотузки. Проклинаю той день, коли повернувся в рідне місто де зустрів її

Мене не було шість років – приїжджав тільки на свята, на пару днів, щоб привітати батьків. Як поїхав вчитися після школи, так і не хотів повертатися особливо.

Але ось минулого літа звільнився з роботи й вирішив відпочити пару тижнів вдома: зустрітися з друзями, допомогти мамі на дачі, походити по рідному місту, зрештою.

У перші ж дні біля під’їзду зустрів Дашку. Коли їхав, їй років дванадцять було, а зараз вже школу закінчила, розцвіла.

Спочатку я значення особливого нашому спілкуванню не надавав. Виходили ввечері на подвір’я, сиділи під вікнами, сміялися, розмовляли. Пару раз в кіно сходили, в кафе, один раз вона зі мною на дачу з’їздила, покаталися на човні, на велосипедах в ліс.

Коли зрозумів, що закохався – було пізно вже що-небудь міняти або заперечувати. Та й Дашка до мене всією душею тягнулася, так що проблеми з цього я не робив. До того ж їй 18 років виповнилося, до місцевого меду.коледжу поступила. Дівча розумна, красива.

Подумав я і вирішив поки залишитися в нашому містечку. Так, з роботою напряг, платять мало, зате до Даші ближче.

Спочатку все добре йшло, а потім я зрозумів, з ким зв’язався. Вік-то, він не в цифрах, а в голові, а моя дівчина не подорослішала. Кожен день – капризи, істерики, скандали.

Постійно їй потрібні якісь підтвердження моїх почуттів, постійно провокує мене на ревнощі. Одногрупники, якісь нові друзі, компанії. То трубки не бере по півдня, то різко пише “ми розлучаємося”, а потім придумує причину.

Інший би послав давно, а у мене дах їде – люблю її, сил немає. Бачити не можу поруч з нею цих друзів, подружок її легковажних. У нас серйозно все, з батьками знайомі з дитинства, живемо на одній сходовій клітці, та я одружитися з нею хочу! Але як подивлюся на наші відносини з боку, так прям відчуваю цей каблук у себе на шиї. Тьху, противно.

Related Post

Втекла на свій день народження до коханогоВтекла на свій день народження до коханого

Рівно місяць тому мені виповнилося 16. Як же хотілося відзначити цей день по-особливому, саме так, як мріялося. А в голові тоді було тільки одне – кохана людина. Ну тобто він,